Türkiye Finans’a Gelin, 90/10 Oranında Kâr Paylaşımı Fırsatını Kaçırmayın!

Ramazan ayının bereketi Türkiye Finans’ta devam ediyor! Türkiye Finans’ta ilk kez katılma hesabı açtıracak tüm müşterilerimizi özel kâr paylaşım oranları ile karşılıyoruz.

31 Ağustos’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında; birikimlerini faizsiz bankacılık prensipleri ve Türkiye Finans Katılım Bankası güvencesiyle değerlendirmek isteyen tüm bireysel tasarruf sahiplerini 90/100 oranında avantajlı kâr paylaşım oranı bekliyor.

Katılma hesabınızı 1, 3, 6 ve 12 ay vadeli olarak açabileceğiniz gibi Esnek Vadeli Katılma Hesabı ile 31 günden 364 güne kadar vade yaparak ihtiyaç duymanız halinde vadeniz bozulmadan para çekebilirsiniz.

Katılma Hesabınızı Nasıl Açabilirsiniz?

  • Avantajlı kâr paylaşım oranlarından yararlanacağınız katılma hesabınızı şubelerimiz, Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube​ veya 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığı ile açabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya TL katılma hesaplarını kapsamaktadır.
  • Kampanya kapsamında minimum hesap açma tutarı 50.000 TL’dir.
  • Belirtilen tarihe kadar minimum tutar ile bankamızda ilk kez katılma hesabı açan tüm bireysel müşterilerimize yüzde 90/10 kâr paylaşım oranı uygulanır.