Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Sevdiklerini Tek Tıkla Türkiye Finans’a Davet Et

​​​​​Türkiye Finanslı olmanın avantajlarını en iyi siz bilirsiniz, dostlarınız, tanıdıklarınız da öğrensin istemez misiniz?

Şimdi Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden tek tıkla mobil şube indirme linkini tüm sevdiklerinize Whatsapp, SMS ve e-mail ile eklenecek gönderebilir, görüntülü görüşme ile diledikleri yerde, diledikleri zaman Türkiye Finans müşterisi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Türkiye Finanslı Olma Daveti Nasıl Gönderilir?

Davetinizi Türkiye Finans Mobil Şube üzerinde bulunan “Sevdiklerini Türkiye Finans’a Davet Et” menüsüne tıklayarak yapabilirsiniz. Whatsapp, SMS ve e mail ile paylaş seçeneklerinizden dilediğinizi seçerek İletişim listenizde bulunan kişilere. mobil şube indirme linkini gönderebilirsiniz.

Davet Alan Sevdikleriniz Nasıl Türkiye Finans Müşterisi Olur?

Davet gönderdiğiniz kişilerin Türkiye Finanslı olması için mesaj içeriğinde bulunan linke tıklayarak Türkiye Finans Mobil Şube’yi telefonlarına yüklemesi gerekir. Sonrasında “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme” ile diledikleri zaman, diledikleri yerde Türkiye Finans müşterisi olabilirler.

Görüntülü Görüşme ile ilgili detaylar için tıklayın.

Türkiye Finanslı Olmanın Avantajları Nelerdir?

  • İnternet ve Mobil Şube üzerinden gerçekleştirdiğiniz EFT, havale ve FAST işlemlerine ücret ödemezsiniz.
  • Tam 8700 Anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM'sinden komisyon ücreti ödemeden para çekebilirsiniz.
  • Onaylanan kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz 150 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 60 TL bonus kazanabilir, sunduğumuz kampanya ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Türkiye Finans Mobil Şube ile internete bağlanabildiğiniz her yerden tablet ve akıllı telefonlarınız ile para transferinden yatırım hesabı açılışına, sözleşme onayından döviz kuru işlemlerine kadar pek çok bankacılık işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yatırım platformumuz TFXTarget ile 5 gün 24 saat, anlık ve avantajlı kurlarla, 33 farklı döviz çifti ve kıymetli maden alıp satabilir; hisse senedi ve fon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.