Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Türkiye Finans Taşıt Finansmanı Kampanyası

Taşıt finansmanı kampanyası

​​Taşıt Finansmanıyla Hayalindeki Araba Senin Oluyor!

%0,87'de​n başlayan oranlarla Taşıt Finansmanı Türkiye Finans’ta.

Türkiye Finans hayalinizdeki araca kavuşmanız için benzersiz bir taşıt finansmanı fırsatı sunuyor. 0 km ya da 2. el dilediğiniz taşıt; %0,87’de​n başlayan kar oranlarıyla, genişletilmiş kasko fırsatı ve Ziebart’tan %40 indirimli dezenfekte, iç temizlik ve boya koruma avantajıyla sizin oluyor.

Bu kampanyaya katılmamak elde değil.

Taşıt Finansmanı Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Türkiye Finans’ın sunduğu avantajlı koşullardan yararlanmak için araç finansmanı başvurunuzu 3 Mart-30 Nisan 2020 tarihinde yapabilirsiniz.

Taşıt Finansmanı Kampanyasında Kimler Yararlanabilir?

Araç finansmanı kampanyasından tüm bireysel Türkiye Finans müşterileri yararlanabilir.

Ziebart Dezenfekte, İç Temizlik ve Boya Koruma İndirimini Nasıl Kullanabilirim?

Taşıt finansmanı kampanyası başvurunuzun onaylanması ve kullanmanızı takip eden 5 iş günü içinde indirim kodunuz SMS ile tarafınıza gönderilecektir.

HEMEN BAŞVURBu bağlantı yeni sekmede açılacak.HESAPLAMA ARAÇLARIEN YAKIN ŞUBE

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 3 Mart 2020-30 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kasko kampanyası Bereket Sigorta, Doğa Sigorta, HDI Sigorta, Unico Sigorta’dan yaptıracağınız poliçeler için uygulanır.
  • Kampanya kapsamındaki anlaşmalı sigorta firmalarının dışındaki firmalardan teklif getirilmesi durumunda genişletilmiş kasko için en uygun fiyat garantisi geçerlidir.
  • Genişletilmiş kasko olmayan poliçe türleri kampanya kapsamında sayılmayacaktır.
  • İndirim hakkına sahip olmak için kaskonuzun bankamızdan yapılması gereklidir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanılamaz.
  • İndirim kodlarınız finansman kullandırma tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde SMS ile tarafınıza bildirilecektir.
  • İndirim kodlarınız 30 Eylül ​2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Banka uygun görmediği finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği finansman başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.
  • Banka, kampanyayı gerekli görmediği durumlarda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya durdurabilir.
  • Detaylı bilgi için Türkiye Finans şubelerini ziyaret edebilirsiniz.
VadeKâr OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
​12 Ay1.19%0.50%1.51%19.74%
24 Ay1.19%0.50%1.47%19.18%
36 Ay1.25%0.50%1.53%20.01%
48 Ay1.25%0.50%​​1.52%19.91%
60 Ay1.34​%0.50%​​1.52%19.85%

40.000 TL. baz alınarak oluşturulan örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Finansör, Kasko, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. 0 km araçlarda kasko değeri 120.000 TL üzeri finansman taleplerinde maksimum vade 48 ay olup , 2. el araçlarda ise kasko değeri 120.000 TL'ye kadar olan finansman taleplerinde maksimum vade 60 aydır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.​ ​​​