Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Masrafları Dert Etmeyin, Evlilik Finansmanı ile Rahat Edin.

​​​​​​​​​​​​​​​Evlilik harcamaları gözünüzü korkutmasın! Türkiye Finans, sunduğu avantajlı Evlilik Finansmanı ile yeni evlenenlerin evlilik öncesi ve sonrası ihtiyaçları için destek sağlıyor, çiftlerin yükünü hafifletiyor.​​

​​Evlilik Finansmanı ile düğün, ev kurma ve balayı masraflarınızı zorlanmadan karşılayabilir, %2,00​’dan başlayan kâr oranları ve 36 aya varan vadelerle geri ödeme avantajından yararlanabilirsiniz. Üstelik şimdi başvurun, 2022’de ödemeye başlayın.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya başvurunuzu 14 Ekim 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

Evlilik Finansmanının Avantajları Nelerdir?

  • Evlilik Finansmanı kullanarak harcamalarınızı zorlanmadan yapar, kullandığınız finansmanın miktarına göre 36 aya kadar vade yaparak geri ödeyebilirsiniz.*
  • Evlilik Finansmanı mevduat bankaları tarafından verilen evlilik kredisi ve çeyiz kredisinden farklı olarak katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak sağlanan bir finansman desteğidir. Yeni yuvanızı huzurla ve nakit akışınıza uygun koşullarla kurmanıza yardımcı olur.

Kimler Evlilik Finansmanı Başvurusu Yapabilir?

Tüm bireysel müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir. Eğer hâlâ Türkiye Finans müşterisi değilseniz Mobil Şube. üzerinden “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme” ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir ve Evlilik Finansmanı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Evlilik Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evlilik Finansmanı başvurunuzu 14 Ekim 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Türkiye Finans Mobil ve İnternet Şubeleri üzerinden, size en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret ederek ya da web sitemizden yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 14 Ekim 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Avantajlı oranlar; Yedek Hesap, Finansman Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin finansman başvurusu ile alınması şartıyla uygulanmaktadır.
  • Kampanyamızdan tüm bireysel mevcut ve yeni müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay.
  • Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz.
  • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Evlilik Finansmanı Maliyet Tablosu

​Vade Kâr ​OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
6 Ay2.00%​0,50%2,56%35.42%
12 Ay2.01%​0,50%2,50%​34,48%
​24 Ay2.04%0,50%2,50%​34,43​​​%
​36 Ay2.06%0,50%2​,51%​34,59​​​%
​​​​​​​​ ​

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Finansman Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay, Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz" ​

İşlem Yapabileceğiniz Kanallar
​​