Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Eczacı Paketi

Eczacı Paketi

​​​​Eczacı Destek Paketi Nedir?

Eczacı Destek Paketi, SGK (Medula) ödemelerini bankamız üzerinden gerçekleştiren ve fatura ödemeleri için en az iki adet otomatik ödeme talimatı veren eczacılarımızın ticari hayatlarında ve bankacılık işlemlerinde ihtiyaç duyacakları çözümlere avantajlı koşullarla ulaşmalarını sağlar.

Eczacı Destek Paketi ile ücretsiz EFT-Havale işlemlerinden masrafsız çek karnesine, ücretsiz tahsil çekinden indirimli POS komisyonuna kadar pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Eczacı Destek Paketinin Avantajları Nelerdir?

Ücretsiz Tahsil Çeki

Eczacı Destek Paketi kapsamında yıl boyunca takasa vereceğiniz dilediğiniz sayıda tahsil çeki hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Masrafsız Çek Karnesi

Eczacı Destek Paketinden yararlanmak istediğiniz her yıl için, ilk 10 yaprak çek karnenizi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu hizmetten sadece TL cinsinden çekler için yararlanabilirsiniz. Değerli Kâğıt Bedeli Vergisi dahil değildir.

Ücretsiz EFT-Havale

Bütün EFT ve havale işlemlerinizi Türkiye Finans İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

​Avantajlı POS Hizmeti

Ertesi gün POS hizmetimizden avantajlı koşullarla yararlanabilir, nakit akışınızı daha etkin planlayabilirsiniz.

Eczacı Destek Paketinden Nasıl Yararlanırım?

Size en yakın Türkiye Finans Şubesine gelerek Eczacı ​Destek Paketinin detaylarını öğrenebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Eczacı​ Destek Paketinden​ Yararlanma Koşulları​

  • Eczacı Destek Paketinden kendi adına iş yapan eczane sahibi eczacılar yararlanabilir.
  • Eczacı ​Destek Paketinden yararlanmak için SGK (Medula) ödemelerinin bankamız üzerinden gerçekleştirilmesi ve aylık işlem tutarının aylık 75 bin TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • Gelen SGK alacağının ödemesi 1 (bir) gün süreyle bankamızda blokede bekler. Ödeme 1 (bir) gün sonra gerçekleştirilir.
  • Eczane sahibinin bankamızda bulunan cari hesabından en az iki adet otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir.

Kimler Eczacı Destek Paketini Kullanabilir?

Türkiye Finans Tüzel Müşterisi yıllık cirosu 0-15 milyon TL arasında olan kendi adına iş yapan eczane sahibi eczacılar yararlanabilir.​