Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Avis’in sunduğu günlük kiralama hizmetlerinde %25 indirim ayrıcalığı!

Avis'ten günlük araç kiralamalarda %25 indirim ayrıcalığı

MasterCard ticari kart sahipleri, Avis’in sunduğu günlük kiralama hizmetlerinde %25 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.

Koç Topluluğu kuruluşu olan Avis, Türkiye’de 3000 araç filosu, 75 noktada, 2 yurt dışı şirketi ve 300 çalışanı ile sektörün ilk oto kiralama kuruluşlarındadır.

1980 yılına kadar oto kiralama sektörü Türkiye'de çok aktif olmayan bir profil çizmiştir. Ancak bu tarihten sonra, Türk turizminde gerçekleştirilen büyük gelişmeler ve yapılan yatırımlar aynı paralelde oto kiralama sektörüne de yansımıştır. Bu dönemde Avis Türkiye filosunu büyük ölçüde genişletmiş, yurt dışından ithal etmiş olduğu araçları ile filo sayısı 1800 araca ulaşırken personel sayısını da 300'lere çıkmıştır.

İlk Avis ofisi, 1946 yazında Detroit yakınlarındaki Willow Run Havaalanında açıldı. Avis, dünyanın organize edilmiş ilk oto kiralama kuruluşudur. 1946 yılında Detroit'te Mr. Warren Avis tarafından kurulmuştur. 10 sene içinde, 1956 yılında 1200 araç kapasiteli filoya ulaşmıştır.

Güçlü filosu ile özel kuruluşlara ayrıcalıklı hizmetler sağlayan Avis, güvenli seyahat, müşteri memnuniyeti ve tam destek politikasını kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Filosunda bulunan; konforlu, lüks, büyük ve ekonomik birbirinden çeşitli araç seçenekleriyle araç kiralamada güvenli seyahatin adresi.