Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Drive’ın sunduğu part time özel şoför hizmetinde %20 ve havaalanı shuttle hizmetlerinde %30 indirim ayrıcalığı!

Drive’ın sunduğu part time özel şoför hizmetinde %20 ve havaalanı shuttle hizmetlerinde %30 indirim ayrıcalığı!

MasterCard ticari kart sahipleri, Secure Drive’ın sunduğu part time özel şoför hizmetinde %20 ve İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana Havaalanı shuttle hizmetlerinde %30 indirim ayrıcalığı.

Hava limanına ulaşmanın en konforlu ve ekonomik yolunu sizlere Secure Drive profesyonel ekibi ile sunuyor. Secure Drive size ve yolcularınıza havaalanında tam vaktinde varış, konfor ve ekonomi vaat ediyor.

Uçağınızın kalkış saatine göre havalimanına varışınızı organize ederek ya da havalimanından çıktığınız anda güvenle seyahat için çalışan Secure Drive ekibi son derece konforlu araçlara sahiptir. Tamamen Volkswagen Caravelle araçlarında oluşan filosu ile konforlu, güvenli ve ekonomik seyahat sunan Secure Drive; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana Havaalanlarına en hızlı ve en güvenli seyahati güçlü filosu ile siz yolcuların beğenisine sunuyor.

Hava alanlarına ulaşmanın en konforlu ve ekonomik yolunu sunan Secure Drive, trafikte araba kullanma sorununu ortadan kaldırıyor. İster bir eğlence için ister sabaha karşı çıkılacak yolculuklarınız için tercih edebileceğiniz özel şoför hizmetiyle ev ve otelinize güven içinde gitmenizi sağlıyor.