Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

MNG Kargo’ nun sağladığı tüm kargo hizmetlerinde %25 indirim ayrıcalığı!

MNG Kargo'dan %25 indirim ayrıcalığı

MasterCard ticari kart sahipleri, MNG Kargo’ nun sağladığı tüm kargo hizmetlerinde %25 indirim ayrıcalığından yararlanıyor.

2003 yılından beri hizmet veren MNG Kargo 750’den fazla şubesi, 7 tane Teknolojik Aktarma Merkezi ile 15 bölgede 8000’i aşkın çalışanıyla gönderilerinizi güvenle teslim ediyor.

Türkiye’nin bir ucundan ve dünyada 220 farklı ülkede günde 5000 adrese dünya standartlarında hizmet veren filosunda kendine ait uçaklarının yer aldığı tek kargo olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava taşımacılığının uzmanı…

Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi MNG Cargo Airlines ile ithalat ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmenin yanında Türkiye'de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, yenilikleriyle çağ atlatmıştır. Dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemizdeki taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandıran MNG Kargo, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyim, sürat ve kaliteli insan kaynağı ortamını ileri düzeyde oluşturarak Türkiye'ye hak ettiği standartlarda kargo hizmetini güvenle sunmaktadır.