Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Türkiye’deki tüm NOVOTEL’lerinde %40 indirim ayrıcalığı!

Novotel'de %40 indirim ayrıcalığı

MasterCard ticari kart sahipleri, Türkiye’deki tüm NOVOTEL’lerin oda fiyatlarında, kapı fiyatı üzerinden %40 indirim ayrıcalığından yararlanıyor.

Avrupa ile Asya kıtalarını birleştiren, tarih boyunca büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan İstanbul, geniş kültürel mozaiği ve kendine özgü renkleri ile büyülü kent Türkiye’nin Trabzon, Gaziantep ve Kayseri şehirlerine konumlanmış Novotel, iş ve eğlence amaçlı seyahatlerinizi kişisel sıhhatinizi düşünerek yüksek hizmet standartlarında sunuyor.

Novotel, 92 ülkede yaklaşık 3.500 otel ve 160.000 çalışanı ile dünyanın lider otel işletmecisi olan Accor şirketinin orta segment otel markasıdır. Novotel, dünyada 60 ülkede 400’e yakın otel‘de tutarlı yüksek hizmet standardını tüm dünyada konuklarını ayırmadan sağlıyor.

Novotel İstanbul, havalimanına 10 km, İstanbul’un kalbi Taksim’e 11 km uzaklıkta merkezi bir konuma sahip. Veli Efendi Hipodromu ve Abdi İpekçi Spor Salonuna 0.5 km, Olimpiyat Stadına 6 km uzaklığıyla sportif, Sultanahmet ve Beyazıt bölgelerine 10 km uzaklığıyla tarihi ve turistik, CNR ve serbest bölgeye 10 km, Tüyap Fuar Merkezine 27 km uzaklığıyla da ticari amaçlı gezileriniz için çok uygun bir lokasyonda bulunur.

Novotel Trabzon, mevkii ve yapısı bakımından Trabzon’un en güzel otelidir. 200 oda ve suiti, 650 kişiye kadar toplantı kapasitesi, iş merkezi, "web-corner"ı, kapsamlı spor ve sağlık merkezi, restoranı, barı ve havuzu ile hem iş insanlarının hem de tatil amaçlı seyahat edenlerin vazgeçilmez mekanı olmaya aday. 650 kişilik kapasiteli toplantı salonuyla Novotel Gaziantep’in ilk ve tek uluslar arası zincir otelidir. Şehir merkezinde yer alan otel tarihi mekanlara, alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeker.

Novotel Kayseri, ev konforu arayanların en çok tercih ettiği oteller arasında yer alır. Havalimanı ve şehir merkezine ideal bir lokasyonda olan otel iş seyahatleri yapanların sık tercih ettiği uluslararası oteldir. ​