Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Europcar’ın sunduğu tüm hizmetlerde %35 indirim ayrıcalığı!

Europcar'dan %30 indirim ayrıcalığı

MasterCard ticari kart sahipleri, Europcar’ın sunduğu tüm hizmetlerde %35 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.

1949 yılında Paris’te kurulan Europcar International, bugün dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık 13.000 ofis ve 1.2 milyondan fazla aracıyla hizmet veriyor. Dünyanın en büyük otomobil kiralama firmalarından olan Europcar, uluslararası bir firma olmanın avantajını Türkiye’de ve diğer bütün ülkelerde özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmetini sizlere ayrıcalıklı sunuyor.

Otomobil kiralama hizmetini standartlarının üzerine çıkararak global bir hareketlilik kavramına dönüştüren Europcar, müşterisine en iyi hizmeti verme hedefiyle yola çıkarak havayolu şirketleri, otel zincirleri ve otomobil kulüpleri gibi kuruluşlarla yapılmış olan uluslararası anlaşmaları sayesinde müşterilerine sunduğu hizmeti, filosunda bulunan geniş araç seçenekleriyle her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Çok uluslu şirketlerle yapılan anlaşmalar sayesinde, Türkiye’de ve diğer ülkelerde özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmeti vermekte olan Europcar, filosunu müşteri odaklı geliştirerek araçlarını sürekli yeniliyor. Dizel araç seçenekleriyle müşterisine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen her türlü otomobil ihtiyacına cevap veren Europcar’la yolculuklarınız son derece güvenli.