Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Promat’ın sunduğu tüm hizmetlerde %25 indirim ayrıcalığı!

Promat'tan %25 indirim ayrıcalığı

​MasterCard ticari kart sahipleri, Promat’ın sunduğu tüm hizmetlerde %25 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.

Promat, 23 yıldır hayalinizi ölümsüz kılmak için yeni teknolojiler üretiyor. Matbaa dünyasında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine zamanında hizmet sunmanın avantajıyla hızla büyüyen matbaanın öncü firmalarından Promat, uluslararası hizmet standartlarından ödün vermiyor.

Kurulduğu günden bu yana tabaka, ofset, web ofset ve dijital baskı alanlarını ileri teknolojilerle donatıp bizlerin hayal gücüne sunuyor.

Promat 1991 yılında iki renkli baskı makinesiyle başladı.Promat bugüne kadar birçok saygın firmaya sayısız baskı çözümleri sundu. Çok değerli sanatçılarla birlikte çalışmanın onurunu yaşadı. Bu sayede Promat bugün baskı sektörünün öncü firmalara arasında yer aldı. 20 yılda yakaladığı başarıda gelişen teknoloji ile ustalığı birleştirme çabasının büyük rolü olduğunu biliyor.?? Promat matbaacılık alanında yakaladığı başarıyla yetinmeden alanındaki küresel gelişmeleri takip ederek hızlı adımlarla yürümek gerektiğinin bilincinde ve her geçen gün gelişen teknoloji, değişen ihtiyaçlar Promat için geliştirici pozitif bir güç olmaktadır.

Türkiye’nin en güçlü baskı grubu olarak yurt içinde ve yurt dışında eksiksiz ve kaliteli hizmeti sağlayarak öncü rolünü korumaktadır.