Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Başvuru Takip

​​​​​​Başvurum Nerede?

“Başvurum Nerede?” linkine tıklayarak Türkiye Finans “Müşteri Ol”, “TFXTarget” ve “İhtiyaç Finansmanı” başvuru süreçlerinizi detaylı olarak takip edebilir, sözleşme imzası için belirlenmiş olan randevularınızı kontrol edebilir ya da​ tarih değişikliği yapabilirsiniz.

Türkiye Finans “Müşteri Ol” Başvuru Takibi

Türkiye Finans “Müşteri Ol” başvurularınız en kısa sürede değerlendirilir ve tarafınıza dönüş yapılır. Siz yine de başvurunuzun hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız “Başvurum Nerede? linkine tıklayarak süreci takip edebilirsiniz. Müşteri sözleşmeniz ile ilgili randevu sürecini de yine açılan ekrandan takip edebilir, dilerseniz programınıza göre randevu gününü değiştirebilirsiniz.

TFXTarget Başvuru Takibi

TFXTarget üzerinden işlem yapmaya hemen başlamak için başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenmek istiyorsanız “Başvurum Nerede?” linkine tıklayabilirsiniz. Açılan ekrandan hem başvuru sürecinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilir hem de sözleşme prosedürü için gerekli olan randevu sürecinizi yönetebilirsiniz.

İhtiyaç Finansmanı Başvuru Takibi

“Başvurum Nerede? linkine tıklayarak İhtiyaç Finansmanı başvurunuzun değerlendirme sürecini aşama aşama takip edebilir, sonucu hakkında bilgi alabilir, başvurunuz sözleşme aşamasına geldiyse imza prosedürü için gerekli olan randevu programınızı yönetebilirsiniz.

BAŞVURUM NEREDE