Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobil Şube ile tüm bankacılık işlemleriniz her an her yerde elinizin altında!

Mobil Şube uygulamamız ile şubelerimize gelmeden, tablet ve akıllı telefonlarınız ile internete bağlanabildiğiniz her yerden rahat ve güvenli şekilde para transferinden yatırım hesabı açılışına, sözleşme onayından döviz kuru işlemlerine kadar tüm bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Masraflara Değil, Hayata Katılın!

Birlikte kazanan, kazandığını paylaşan bir bankada temel bireysel bankacılık işlemlerinde masraf olmaz!

Masraflara değil, Hayata katılın kampanyası ile bireysel müşterilerimizin internet ve mobil şubemizden yapacakları EFT ve havale işlemlerindeki masrafları kaldırdık.

Masraflara Değil, Hayata Katılın kampanyası ile detaylı bilgi almak için tıklayın.

QR Kod ile Para Çekin, Para Yatırın!

Artık kartlarınız yanınız da olmasa bile QR Kod ile tüm Türkiye Finans ATM’lerinden para çekebilir ve ister kendi hesabınıza isterseniz bir başka hesaba anında para yatırabilirsiniz. Üstelik müşterimiz olmayan Mobil Şube kullanıcıları da uygulamamızı indirerek tüm ATM’lerimizden bankamız hesaplarına istediği açıklamayı ekleyerek para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilir.

QR Kod ile İnternet Şubesi’ne Giriş Yapmak Sana Kolay!

Mobil Şube “QR ile İnternet Şubesine Giriş” adımından sadece parola girişi yaparak İnternet Şubesine hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken Mobil Şube uygulamanızdan İnternet Şubesi giriş ekranında yer alan QR Kodu cep telefonunuza okutmak. İşte bu kadar kolay!

e-Katılma Hesabı ile Avantajlı Kâr Paylaşım Oranlarından Yararlanın

e-Katılma Hesabınızı İnternet veya Mobil Şubemizden hemen açın, Türk Lirası, USD ve Euro e-Katılma hesaplarında avantajlı kâr paylaşım oranlarından siz de yararlanın.

Avantajlı kâr paylaşım oranlarını görüntülemek için tıklayın.

Favori İşlemleriniz ile Mobil Şube’de Daha Hızlı İşlem Yapın

Kullanıcı dostu ara yüzü ile favori işlemlerinizi kaydedip dilediğiniz zaman hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve havale işlemlerinizi Mobil Şube rahatlığı ile yapabilir, hesaplarınızı ve ekstrelerinizi inceleyip dilerseniz mail olarak alabilirsiniz. Tüm kartlarınızın internet alışverişlerine özel limit tanımlamalarını kolayca yapabilirsiniz.

Bankanızı Cebinizde Taşıyın!

Size özel kampanyalardan faydalanabilir, Finansör başvurusundan Bol Kepçe Hesap açılışına kadar tüm başvurularınızı Mobil Şube’den hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı ile ödeyerek zamanınızı sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Size en yakın ATM ve şubeleri bulabilir, yol tarifi ile hepsine kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkçe, İngilizce, Arapça Dil Desteği Avantajı

Mobil bankacılık uygulamamız IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda Türkçe, İngilizce ve Arapça dil destekleri ile hizmet vermektedir.

Mobil Şube Uygulamasına Nasıl Giriş Yapabilirim?

Mobil Şube uygulamamızı App Store / Google Play uygulama marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr adresine giriş yaparak hemen yükleyebilirsiniz.

İnternet Şubesini kullanan tüm müşterilerimiz Müşteri numarası/ TC. Kimlik numarası ve İnternet Şubesine girişte kullandıkları mevcut parola bilgileriyle Mobil Şubemize giriş yapabilirler.

Mobil Şube kullanıcısı olmak çok kolay. Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile Mobil Şube uygulaması giriş ekranında yer alan Anında Şifre adımından parolanızı oluşturabilirsiniz.

Cep Onay ile SMS’siz Dijital Bankacılık Mümkün!

Mobil Şubemize ilk girişinizde SMS Şifre ile aktifleşecek olan “Cep Onay” özelliği ile SMS Şifre’nin gelmesini beklemeden, sadece parola kullanarak giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi girişlerinizde ise parolanızı girdikten sonra cep telefonunuza gelen bildirimi onaylamanız yeterli olacaktır.

Başvuru

App​ Store / Google Play marketlerinden ve ya yukle.turkiyefinans.com.tr adresinden yükleyerek, İnternet Şube üyesi olan tüm müşterilerimiz mevcut parola ve şifre bilgileriyle Mobil Şubemize hemen giriş yapabilirler. Eğer parolanız yoksa ya da unuttuysanız kredi kartı veya banka kartı b​ilgileriniz ile Mobil Şube girişinde yer alan Anında Şifre adımından geçici parolanızı alarak anında giriş yapabilirsiniz.

Kullanım Adımları

Cep telefonunuza ve iPad’inize özel mobil bankacılık uygulamasını yüklemek için tıklayın.

​​ Mobil Şube Uygulamasıyla Yapabileceğiniz İşlemler

Hesap İşlemleri
Kart İşlemleri

Para Transferleri
Ödemeler
Yatırım İşlemleri
​Finansman
Emirler
QR Kodlu İşlemler
Başvuru ve Sözleşmeler
Ayarlar
​​​İşlem Limitleri
İşlem Saatleri
QR Kodlu İşlemler​

İşlem limitleri günlük olup Mobil Şube, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi kanalları için ortak limitler kullanılmaktadır. Limit artırım talepleriniz için size en yakın Türkiye Finans Şubesi'ne başvurmanız gerekmektedir.

​​