Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Altın Şube

Altın Şube

​​​​Her gün farklı bir Türkiye Finans şubesi "Altın Şube" olarak hizmet verir. Altın Şubeler düzenledikleri altın günleriyle bilezikten, zincire, çeyrek altından beşibiryerdeye kadar evinizde sakladığınız altınlarınızı kaybolma, çalınma riski olmadan yatırıma dönüştürmenizi sağlar.

Altın günlerinde; tüm takı ve altınlarınız İstanbul Altın Rafinerisi'nden gelen uzmanlar tarafından incelenir, 24 ayar gram bazında değerlenir ve hesabınıza altın olarak yatırılır.

Altın Şubelerimizin listesi her ay İnternet sitemizde yayınlanır.

Altın ve ziynet eşyanızı yastık altından çıkarıp değerledirmek istiyorsanız; bileklik, küpe, künye, kolye ve Cumhuriyet altını gibi tüm takı ve altın çeşitleri Türkiye Finans’ın Altın Şubeleri’nde değerlendiriliyor.

Altın Şube'nin Avantajları 

  • Altın Şube ile sakladığınız altınlarınızı çalınma, kaybolma riski, işçilik ücreti, eski-yeni tarih derdi olmadan güvenli bir şekilde yatırıma dönüştürebilirsiniz.
  • Hesabınıza 24 saat ulaşabilir, ihtiyaç duymanız halinde nakde çevirebilirsiniz.
  • Dilerseniz birikiminizi Altın Katılma Hesabı'na aktarıp altının değer kazanmasından elde edeceğiniz kazancın yanı sıra kâr payından da yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans Gram Altın

Hediye ya da birikim amaçlı gram altın taleplerinizi tüm Türkiye Finans Şubelerinden  hızlı yoldan ve güvenle karşılayabilirsiniz.

  • Türkiye Finans logolu olarak hazırlanan Türkiye Finans Gram Altın’ı 1, 2.5, 5, 10, 20, 50, 100 gr seçenekleri ile satın alabilirsiniz.
  • Satın alma işleminizi dilerseniz nakit karşılığında dilerseniz altın hesabınızda bulunan altınlarla otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.​
  • Kişiye Özel Gram Altın” siparişi vererek mesajınızı ve/veya adınızı içeren size özel bir kart tasarımıyla sevdiklerinize ayrıcalıklı olduklarını hissettirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz adrese kargo ile gönderebilirsiniz.
  • İAR logolu gram altın satışınızı da Türkiye Finans şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Altınınızın karşılığını nakden alabileceğiniz gibi doğrudan hesabınıza da aktarabilirsiniz.
  • Yüksek tutarlı işlemler için 1 kg ve katları olacak şekilde külçe altın alım satım işlemlerinizi de Türkiye Finans Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz​.
EN YAKIN ŞUBE HESAPLAMA ARACI​​

Altın Şubelerimiz

24 Ekim 2016 Altın Şubelerimiz
Şehir ​Şube
İstanbul Bakırköy
İstanbul Gaziosmanpaşa
Erzincan Fındıkzade
Ankara Gölbaşı
Ankara Balgat
Kayseri Kayseri
Burdur Burdur
Bursa Demirtaş
Malatya Malatya
​​​