Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Masrafsız Üçlü ile Dijital Bankacılık İşlemleri Sana Kolay!

​​

​​​Avantajlı Dijital Bankacılık Dünyasına Bekliyoruz

Birlikte kazanan, kazandığını paylaşan bir bankada temel bankacılık işlemlerinde masraf olmaz, nasıl mı? Tabii ki Masrafsız 3’lü ile!

Türkiye Finans’ta EFT Ücreti Yok, Havale Ücreti Yok!

Havale ve EFT işlemlerini ATM’lerimizden, Mobil ve İnternet şubelerimiz üzerinden gerçekleştiren Türkiye Finans müşterileri artık işlemleri için ücret ödemiyor. Siz de Türkiye Finans’ın avantajlı dijital bankacılık dünyasının bir parçası olmak, para transfer işlemlerinizi EFT ve havale ücreti ödemeden gerçekleştirmek istiyorsanız “Müşteri Ol” formunu doldurun. Masrafsız bankacılık avantajlarını yaşamaya hemen başlayın

Tam 8700 Anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM'sinden Komisyon Ücreti Ödemeden Para Çekin!

Türkiye Finans müşterileri ATM aramakla uğraşmıyor, Türkiye'nin her yerindeki, tam 8700 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM'lerinden tek seferde 2.000 TL'ye kadar olan tüm para çekme işlemlerini komisyon ücreti ödemeden gerçekleştiriyor.

Aidatsız Happy Zero Kart ile Kart Aidat Ücreti Ödemeyin!

Aidatsız Türkiye Finans Happy Zero kredi kartı sahibi müşterilerimiz artık kampanya katılım ücreti de ödemiyor.

Siz de Türkiye Finans’a katılın, Masrafsız Üçlünün sunduğu avantajlardan hemen yararlanmaya başlayın.

Kampanya Kapsamında Masraf Ödemeyeceğiniz Hizmetler Nelerdir?

 • ATM, Mobil ve İnternet Şubemizde Ücretsiz EFT ve Ücretsiz Havale
 • 8700 Anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM’sinden Komisyonsuz Para Çekme
 • Aidatsız Türkiye Finans Happy Zero Kartı sahibi müşterilerimize artık kampanya katılım ücreti yok.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Masrafsız Üçlü, Kampanyasından bankamızın tüm bireysel müşterileri yararlanabilir.

Kampanya Koşulları

 • Masrafsız Üçlü, Kampanyası bankamızın tüketici müşterileri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında ATM, Mobil ve İnternet Şube kanallarından EFT/Havale işlemi yapan müşterilerimiz para transferi işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştireceklerdir. Altın EFT işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Yapı Kredi ve/veya PTT ATM'lerinden, tek seferde 2.000​ TL'ye kadar olan tüm para çekme işlemleri ücretsiz, 2.​000​​ TL üzerindeki işlemlerde ise çekilen tutarın tamamı için, indirimli komisyonlar uygulanacaktır.
 • Diğer banka ATM'lerinden yapılan para çekme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, bu tür işlemlerde standart komisyon oranları geçerli olacaktır. Günlük işlem limiti, belirlenen diğer banka ATM günlük işlem para çekme limiti ile sınırlıdır. Tahsil edilecek ücret için işlem anında müşteriden onay alınacaktır.
 • Türkiye Finans Happy Zero kredi kartlarından kart aidatı alınmamaktadır. Kampanya kapsamında banka tarafından yapılan bonus ve/veya ekstre indirimi kampanyalarına katılım için Happy Zero kartlarından katılım bedeli alınmayacaktır. Ayrıca, Türkiye Finans Happy Zero kart ile Bonus üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde ücretsiz taksit imkânı sağlanacaktır.
 • Mevcutta bankamızdan Happy Zero kart dışında kart sahibi olan müşterilerimizden 24 Haziran 2019-24 Haziran 2020 tarihleri arasında kredi kartı aidatı alınmayacaktır.
 • 25 Haziran 2020 - 25 Haziran 2021 tarihleri arasında bir yıl daha kredi kartı aidatı ödemek istemeyen müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar UCRETSIZ boşluk kart numarasının son 4 hanesini yazıp 2442'ye SMS göndererek kart ücreti muafiyet kampanyasına dahil olabilir. Kart ücreti muafiyet kampanyası hakkında detaylı bilgi 08502222244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden veya Türkiye Finans Şubelerinden alınabilir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyası kart bazlıdır, her kredi kartı için müşteri ayrı ayrı kampanyaya katılmalı ve şartları yerine getirmelidir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyasına katılmak isteyen müşterilerimiz kampanya kapsamında; Happy Classic , Happy Silver, Happy Anne, Happy Kahramanmaraşspor, Happy Haremeyn ve Happy Haremeyn Şua kart sahibi müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar aylık 1.000 TL , yıllık toplamda 12.000 TL harcama taahhüdü vermelidir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyası kapsamında Happy Gold kart sahibi müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar aylık 1.500 TL, yıllık toplamda 18.000 TL harcama taahhüdü vermelidir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyası kapsamında Happy Platinum kart sahibi müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar aylık 2.000 TL, yıllık toplamda 24.000 TL harcama taahhüdü vermelidir.
 • Ek kart sahiplerinin ayrıca harcama taahhüdü yerine getirmesine gerek bulunmamaktadır. Ek karttan yapılan harcamalar bağlı olduğu asıl kartın harcamalarına sayılacaktır. Asıl kart harcama taahhüdünü yerine getirdiyse asıl karta bağlı olan ek kartların da kart ücretleri iptal olacaktır.
 • Katılım için gönderilen her SMS, müşterinin GSM operatörünün kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
 • Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Banka yeni kart başvurularında müşteriye kredi kartı tahsis edip etmeme hakkını saklı tutar.
 • Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
 • İnternet sayfaları, e-posta ya da SMS'lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir. Harcama yapılan işyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ sorumlu tutulamaz.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.