Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Masraflara Değil, Hayata Katılın Kampanyası

Türkiye Finans'ın Avantajlı Dijital Bankacılık Dünyasına Bekliyoruz

Masrafsız 3’lü’yü sizler için biraraya getirdik. Peki nedir bu Masrafsız 3’lü?

Türkiye Finans’ta EFT Ücreti Yok, Havale Ücreti Yok!

Havale ve EFT işlemlerini ATM’lerimizden, Mobil ve İnternet şubelerimiz üzerinden gerçekleştiren Türkiye Finans müşterileri artık işlemleri için ücret ödemiyor. Siz de EFT ücreti almayan bankalar nerede, havale ücreti almayan bankalar hangileri diye aramayın! Türkiye Finans’a gelin ücretsiz EFT ve ücretsiz havale göndererek masrafsız bankacılık avantajlarını yaşamaya başlayın.

Tam 8700 Anlaşmalı Ortak ATM’de Komisyon Ücreti Ödemeden Para Çekin!

Türkiye Finans müşterileri ATM aramakla uğraşmıyor, tam 8700 anlaşmalı ortak ATM noktasından komisyonsuz para çekiyor. Siz de tüm Türkiye’de bulunan anlaşmalı bankalarımız Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden aynı ay içerisinde 250 TL’ye kadar 3 adet para çekme ve yatırma işlemini komisyon ücreti ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Happy Bonus Zero Kart ile Aidat Ücreti Ödemeyin!

Aidatsız Türkiye Finans Happy Bonus Zero kredi kartı sahibi müşterilerimiz artık kampanya katılım ücreti de ödemiyor.

Birlikte kazanan, kazandığını paylaşan bir bankada temel bankacılık işlemlerinde masraf olmaz diyor, sizi de Türkiye Finans’ın fırsatlarla dolu masrafsız bankacılık dünyasına bekliyoruz. İşte Masrafsız Üçlü sizlere sunduğu bu özelliklerle masraflarınızı azaltıyor, paranız cebinizde kalıyor.

Siz de Türkiye Finans’a katılın, Masrafsız Üçlü’den hemen yararlanın.

Kampanya Kapsamında Masraf Ödemeyeceğiniz Hizmetler Nelerdir?

 • ATM, Mobil ve İnternet Şubemizde Ücretsiz EFT ve Ücretsiz Havale
 • 8700 Anlaşmalı ATM’den Komisyonsuz Para Çekme
 •  Aidatsız Türkiye Finans Happy Bonus Zero Kartı sahibi müşterilerimiz artık kampanya katılım ücreti yok.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

‘Masraflara Değil, Hayata Katılın’ kampanyasından bankamızın tüm bireysel müşterileri yararlanabilir.

Kampanya Koşulları

 • Masraflara Değil, Hayata Katılın kampanyası bankamızın bireysel müşterileri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında ATM, Mobil ve İnternet Şube kanallarından EFT/Havale işlemi yapan müşterilerimiz para transferi işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştireceklerdir. Altın EFT işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Ortak ATM anlaşmaları kapsamında Yapı Kredi ve/veya PTT ATM'lerinden, aynı ay içerisinde tek seferde 250 TL'ye kadar olan 3 adet para çekme işlemi ücretsiz, 250 TL üzerindeki işlemlerde ise çekilen tutarın tamamı için, Yapı Kredi ve PTT ile yapılan anlaşmalar kapsamındaki indirim oranları geçerli olacak şekilde komisyon alınacaktır. Tahsil edilecek ücret için işlem anında müşteriden onay alınacaktır.
 • Diğer banka ATM'lerinden yapılan para çekme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bu tür işlemlerde standart komisyon oranları geçerli olacaktır. Tahsil edilecek Ortak ATM para çekme ücreti için işlem anında müşteriden onay alınacaktır.
 • Türkiye Finans Happy Bonus Zero kredi kartlarından kart aidatı alınmamaktadır. Kampanya kapsamında banka tarafından yapılan bonus ve/veya ekstre indirimi kampanyalarına katılım için Happy Bonus Zero kartlarından katılım bedeli alınmayacaktır. Ayrıca, Türkiye Finans Happy Bonus Zero kart ile Bonus üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde ücretsiz taksit imkânı sağlanacaktır.
 • Mevcutta bankamızdan Happy Zero kart dışında kart sahibi olan müşterilerimizden 24 Haziran 2019-24 Haziran 2020 tarihleri arasında kredi kartı aidatı alınmayacaktır.
 • 25 Haziran 2020 - 25 Haziran 2021 tarihleri arasında bir yıl daha kredi kartı aidatı ödemek istemeyen müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar UCRETSIZ boşluk kart no son 4 hanesini yazıp 2442'ye SMS göndererek kart ücreti muafiyet kampanyasına dahil olabilir. Kart ücreti muafiyet kampanyası hakkında detaylı bilgi 08502222244 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden veya Türkiye Finans Şubelerinden alınabilir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyası kart bazlıdır, her kredi kartı için müşteri ayrı ayrı kampanyaya katılmalı ve şartları yerine getirmelidir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyasına katılmak isteyen müşterilerimiz kampanya kapsamında; Happy Classic , Happy Silver, Happy Anne, Happy Kahramanmaraşspor, Happy Haremeyn ve Happy Haremeyn Şua kart sahibi müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar aylık 1.000 TL , yıllık toplamda 12.000 TL harcama taahhüdü vermelidir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyası kapsamında Happy Gold kart sahibi müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar aylık 1.500 TL , yıllık toplamda 18.000 TL harcama taahhüdü vermelidir.
 • Kart ücreti muafiyet kampanyası kapsamında Happy Platinum kart sahibi müşterilerimiz 25 Haziran 2020 tarihine kadar aylık 2.000 TL, yıllık toplamda 24.000 TL harcama taahhüdü vermelidir.
 • Ek kart sahiplerinin ayrıca harcama taahhüdü yerine getirmesine gerek bulunmamaktadır. Ek karttan yapılan harcamalar bağlı olduğu asıl kartın harcamalarına sayılacaktır. Asıl kart harcama taahhüdünü yerine getirdiyse asıl karta bağlı olan ek kartların da kart ücretleri iptal olacaktır.
 • ​Katılım için gönderilen her SMS, müşterinin GSM operatörünün kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
 • Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Banka yeni kart başvurularında müşteriye kredi kartı tahsis edip etmeme hakkını saklı tutar.
 • Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
 • İnternet sayfaları, e-posta ya da SMS'lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir. Harcama yapılan işyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.