Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Masrafsızlık Zaten Cepte Dahası Sizi Beklemekte

​​​​​​Avantajlı Dijital Bankacılık Dünyasına Bekliyoruz

Birlikte kazanan, kazandığını paylaşan bir ban​kada temel bankacılık işlemlerinde masraf olmaz, nasıl mı? Tabii ki Masrafsız 3’lü ile!

Türkiye Finans’a Gelin; EFT, Havale ve FAST İşle​mleriniz İçin Para Ödemeyin!

Türkiye Finans müşterileri hem ATM’lerimizden, Mobil ve İnternet şubelerimiz üzerinden gerçekleştirdikleri Havale ve EFT işlemleri için ücret ödemiyor hem de Mobil ve İntern​et şubelerimiz üzerinden 7/24 ücretsiz para transferi işlemi (FAST) yapabiliyor.

​Siz de Türkiye Finans’ın avantajlı dijital bankacılık dünyasının bir parçası olmak, para transferlerinizi ücretsiz gerçekleştirmek istiyorsanız, Görüntülü Görüşme ile neredeyseniz oradan Türkiye Finans müşterisi olabilir. Masrafsız bankacılık avantajlarını yaşamaya hemen başlayın.

Kampanya Kapsamında Masraf Ödemeyeceğiniz Hizmetler Nelerdir?

 • ​ ATM, Mobil Şube ve İnternet Şubesi üzerinden ücretsiz EFT ve Havale
 • Mobil Şube ve İnternet Şubesi üzerinden FAST ile 7/24 ücretsiz para transferi
 • 8300 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM’sinden komisyonsuz para çekme ve para yatırma
 • Türkiye Finans Happy Zero Kartı sahiplerine kart aidatı ve kampanya katılım ücreti muafiyeti

MÜŞTERİ OL

Tam 8300 Anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM'sinden Komisyon Ücreti Ödemeden Para Çekin, Para Yatırın!

Türkiye Finans müşterileri ATM aramakla uğraşmıyor, Türkiye'nin her yerindeki, tam 8300 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM'lerinden günlük 5.000 TL'ye kadar olan tüm para çekme, para yatırma işlemlerini komisyon ücreti ödemeden ​gerçekleştiriyor.

Happy Zero Kart ile Kart Aidatı ve Kampanya Katılım Ücreti Ödemeyin!

Türkiye Finans Happy Zero kredi kartı sahibi müşterilerimiz artık kampanya katılım ücreti de ödemiyor.

Siz de Türkiye Finans’a katılın, masrafsız bankacılığın avantajlarından yararlanmaya hemen başlayın.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Masrafsız Üçlü, Kampanyasından bankamızın tüm bireysel müşterileri yararlanabilir.

Kampanya Koşulları

 • Masrafsız Üçlü, Kampanyası bankamızın tüketici müşterileri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında ATM, Mobil ve İnternet Şube kanallarından yapılan EFT/Havale işlemleri, Mobil ve İnternet Şube üzerinden yapılan FAST işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Altın EFT işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • İşlem üst limiti TCMB’nin belirlediği 5.000 TL’dir.
 • Yapı Kredi ve/veya PTT ATM'lerinden, günlük 5.000 TL'ye kadar olan tüm para çekme, para yatırma işlemleri ücretsiz, 5.000 TL üzerindeki işlemlerde ise çekilen tutarın tamamı için, indirimli komisyonlar uygulanacaktır.
 • ​Diğer banka ATM'lerinden yapılan para çekme, para yatırma işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, bu tür işlemlerde standart komisyon oranları geçerli olacaktır. Günlük işlem limiti, belirlenen diğer banka ATM günlük işlem limitleri ile sınırlıdır. Tahsil edilecek ücret için işlem anında müşteriden onay alınacaktır.
 • Türkiye Finans Happy Zero kredi kartlarından kart aidatı alınmamaktadır. Kampanya kapsamında banka tarafından yapılan bonus ve/veya ekstre indirimi kampanyalarına katılım için Happy Zero kartlarından katılım bedeli alınmayacaktır. Ayrıca, Türkiye Finans Happy Zero kart ile Bonus üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde ücretsiz taksit imkânı sağlanacaktır.Zero kartlar artı taksit kampanyalarından yararlanamazlar.
 • Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Banka yeni kart başvurularında müşteriye kredi kartı tahsis edip etmeme hakkını saklı tutar.
 • Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
 • Harcama yapılan işyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ sorumlu tutulamaz.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  ​​
Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar