Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobil Şube

Mobil Şube

Mobil Şube Hayat Kolaylaştıran Deneyimi ile Yenilendi!

Daha iyi bir bankacılık deneyimi için yenilenen Türkiye Finans Mobil Şube, kullanıcı dostu tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile her an her yerde parmağının ucunda!

Mobil Şube uygulamamız ile şubelerimize gelmeden, tablet ve akıllı telefonlarınız aracılığı ile internete bağlanabildiğiniz her yerden rahat ve güvenli şekilde para transferinden yatırım hesabı açılışına, sözleşme onayından döviz kuru işlemlerine kadar tüm bankacılık işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz ile Mobil Şube’de Daha Hızlı İşlem Yapın

 • Kullandığınız ürünler ile ilgili size özel bilgilendirmeler ve yaklaşan veya geciken aksiyonlarınız için akıllı hatırlatmalar alabilirsiniz,
 • Sahip olduğunuz varlıkları ve borçları detaylı olarak görüntüleyebilir, dönemsel değişim grafiği üzerinden analiz ederek yatırımlarınızı yönetebilirsiniz,
 • Eklenen kısayollarla anasayfadayken tek tıkla işlem gerçekleştirebilir, kredi kartı ödemelerinizi yapabilirsiniz,
 • Anasayfada hesap hareketlerine bağlı en güncel işlemleri görüntüleyebilir tek tıkla dekont oluşturabilirsiniz,
 • Sana özel kampanyaları görüntüleyip katılabilir, güncel ve geçmiş kampanya detaylarına ulaşabilirsiniz,
 • Sanal ve ek kartlarının dönem içi hareketlerine ve bekleyen işlem bilgilerini görüntüleyebilir, ekstrenin grafik özelliği ile harcamalarını analiz edebilirsiniz.
 • Tema seçimi ile Mobil Şube’yi kişiselleştirebilirsiniz,

Masrafsızlık Zaten Cepte, Dahası Sizi Beklemekte

Birlikte kazanan, kazandığını paylaşan bir bankada temel bireysel bankacılık işlemlerinde masraf olmaz! 

Masrafsızlık Zaten Cepte Dahası Sizi Beklemekte kampanyası ile bireysel müşterilerimiz Mobil ve İnternet şubemizden yapacakları EFT, Havale ve 7/24 FAST para transferlerini ücretsiz gerçekleştirebilir.

Masraflara Değil, Hayata Katılın kampanyası ile detaylı bilgi almak için tıklayın.

Uzaktan Müşteri Edinimi Digital Onboarding ile Müşteri Olmak Sana Kolay!

Türkiye Finanslı olmanın en konforlu ve kolay yolu Görüntülü Görüşme hizmeti ile müşteri olma ve online hesap açma işlemlerinizi şubelerimize gelmeden dilediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

MOBİL ŞUBE İNDİR

Cep telefonunuza ve iPad’inize özel mobil bankacılık uygulamasını yüklemek için tıklayın.

Bankanızı Cebinizde Taşıyın!

eXtra Limit başvurusundan Bol Kepçe Hesap açılışına, Happy Bonus Kart başvurusundan otomatik fatura ödeme talimatı vermeye tüm bankacılık işlemlerinizi Mobil Şubeden gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca hızlı döviz işlemleri ile anlık piyasa kurlarıyla döviz ve kıymetli maden alıp satabilir, hisse senedi, fon ve kira sertifikası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Favori İşlemleriniz ile Mobil Şube’de Daha Hızlı İşlem Yapın

Kullanıcı dostu ara yüzü ile favori işlemlerinizi kaydedip dilediğiniz zaman hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve havale işlemlerinizi Mobil Şube rahatlığı ile yapabilir, hesaplarınızı ve ekstrelerinizi inceleyip dilerseniz mail olarak alabilirsiniz. Tüm kartlarınızın internet alışverişlerine özel limit tanımlamalarını kolayca yapabilirsiniz.

QR Kod ile yapılan işlemler için tıklayınız.

Türkçe, İngilizce, Arapça Dil Desteği Avantajı

Mobil bankacılık uygulamamız IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarda Türkçe, İngilizce ve Arapça dil destekleri ile hizmet vermektedir.

Türkiye Finans Mobil Uygulamasına Hemen Giriş Yapın!

Mobil Şube uygulamamızı App Store / Google Play uygulama marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr adresine giriş yaparak hemen yükleyebilirsiniz.

Oluşturacağınız Dijital Şifre’yi Mobil Şube ile birlikte diğer tüm kanallarımıza giriş yaparken kullanabilirsiniz. Çipli Kimlik ve ya bankamıza ait kart bilgileriniz ile Mobil Şube giriş ekranında yer alan Anında Şifre adımından parolanızı oluşturabilirsiniz.

Cep Onay ile SMS’siz Dijital Bankacılık Mümkün!

Mobil Şubemize ilk girişinizde SMS Şifre ile aktifleşecek olan “Cep Onay” özelliği ile SMS Şifre’nin gelmesini beklemeden, sadece parola kullanarak giriş yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi girişlerinizde ise parolanızı girdikten sonra cep telefonunuza gelen bildirimi onaylamanız yeterli olacaktır.​

Sıkça Sorulan Sorular​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını nasıl yükleyebilirim?

​​​​​App Store / Google Play marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr​ adresinden yükleyerek uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını indirirken problem yaşıyorum, ne yapmalıyım?

​​0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında hangi işlemleri yapabilirim?

​​Mobil Şube uygulamasıyla yapabileceğiniz işlemlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.​​​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasına girebilmek için parolayı nereden alabilirim?
 • ​​​​Hali hazırda Türkiye Finans İnternet Şubesi kullanıcısıysanız sahip olduğunuz parola ve şifreyi Mobil Şube uygulaması için de kullanabilirsiniz. 
 • Eğer parolanız yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı ​"Anın​​da Şifre" adımından alabilirsiniz.*​​​

*Bu hizmetten sadece Bireysel müşterilerimiz yararlanabilmektedir.​

Cep Onay Nedir? Cep Onay nasıl aktif hale getirilir?

​Cep Onay; Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube ve TFXTARGET platformlarına SMS ile şifre beklemeden sadece parolanızı kullanarak hızlı ve güvenli giriş yapmanızı sağlayan kullanıcı onaylama sistemidir.

Cep Onay kullanmak için mobil cihazınızla Türkiye Finans Mobil Şube’ye giriş yapmanız yeterlidir. Giriş yaptığınız cihaz sistemimize tanımlanarak Cep Onay için aktive edilmiş olur.

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasını yurt dışında da kullanabilir miyim?

​​Uygulamayı dünyanın her yerinden kurabilir ve kullanabilirsiniz.​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasına girmek için kullandığım parolayı unuttum. Ne yapmalıyım?
 • ​​​​Eğer parolanızı unuttuysanız kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz ile parolanızı “Anında Şifre” adımından hemen alabilirsiniz.*
 • Kredi kartınız ya da banka kartınız yoksa 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak parolanızı alabilirsiniz.
*Bu hizmetten sadece Bireysel müşterilerimiz yararlanabilmektedir.​
Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında karşılaştığım bir sorunu nereye iletmeliyim?

​​Her türlü bilgi talebiniz için 7 gün 24 saat, 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.​

Türkiye Finans Mobil Şube uygulaması için yapılan internet bağlantısı ücretli mi?

​Ücretsiz bağlantı kampanyamız 31/12/2014 tarihi itibariyle sona ermiştir. Türkiye Finans Mobil Şube kullanımından kaynaklı oluşacak data bağlantısı ücreti, operatörünüz tarafından mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirelecektir.

Başvuru

App​ Store / Google Play marketlerinden veya yukle.turkiyefinans.com.tr adresinden yükleyerek, İnternet Şube üyesi olan tüm müşterilerimiz mevcut parola ve şifre bilgileriyle Mobil Şubemize hemen giriş yapabilirler. Eğer parolanız yoksa ya da unuttuysanız kredi kartı veya banka kartı b​ilgileriniz ile Mobil Şube girişinde yer alan Anında Şifre adımından geçici parolanızı alarak anında giriş yapabilirsiniz.

Kullanım Adımları

Cep telefonunuza ve iPad’inize özel mobil bankacılık uygulamasını yüklemek için tıklayın.

​​ Mobil Şube Uygulamasıyla Yapabileceğiniz İşlemler

Hesap İşlemleri
Kart İşlemleri

Para Transferleri
Ödemeler
Yatırım İşlemleri
​Finansman
Emirler
QR Kodlu İşlemler
Başvuru ve Sözleşmeler
Ayarlar
​​​İşlem Limitleri
İşlem Saatleri
QR Kodlu İşlemler​

İşlem limitleri günlük olup Mobil Şube, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi kanalları için ortak limitler kullanılmaktadır. Limit artırım talepleriniz için size en yakın Türkiye Finans Şubesi'ne başvurmanız gerekmektedir.

​​