Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızda Staj İmkânı

Bankamızda Staj İmkânı

​​Türkiye Finans, staj zorunluluğu olan lise ve üniversite öğrencilerinin mesleki deneyim oluşturma ve geliştirmelerine olanak sağlar.

İş yaşamınızın ilk adımını Türkiye Finans’ta atarak, bankacılık sektörünü ve bankamızı daha yakından tanıyabilir, sektörel yenilikleri deneyimleyebilir, teorik bilgilerinizi pratik uygulamalarla geliştirebilirsiniz.

Staj zorunluluğu olan lise öğrencileri Ekim - Haziran döneminde, yüksekokul ve üniversite öğrencileri ise Haziran - Eylül döneminde staj programına katılabilir.

Türkiye Finans Staj Başvurusu​

  • Staj Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayın​.
  • Stajınızı şubede yapmak istiyorsanız, formu doldurup istenen evraklarla birlikte ilgili şubeye başvuru yapabilirsiniz.
  • Stajınızı Genel Müdürlükte yapmak istiyorsanız formu doldurup istenen evraklarla birlikte Türkiye Finans İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne ulaştırabilirsiniz.
  • Başvurular yaz ve kış olmak üzere iki dönemde kabul edilmektedir. Yaz dönemi başvurularınızı “Mayıs ve Haziran” döneminde, Kış dönemi başvurularınızı “Ağustos ve Eylül” döneminde gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular, staj dönemi başlangıcından en az 15 gün önce değerlendirmeye alınır.
  • Başvurunuz, belirlenen kriterlere uygun görüldüğü takdirde stajyer adayımız olarak mülakata davet edilirsiniz.