Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Türkiye Finans’ta Küçük Birikim Yoktur Bütün Birikimler Büyüktür

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Mobil Şube’yi indirin, Bol Kepçe Hesap açın, Türk Lirası birikimlerinizi avantajlı oranlarla değerlendirin.

​​​26 Temmuz 2021 - 30 Haziran 2022 ​tarihleri arasında ilk defa Bol Kepçe Hesap açan ya da son 90 günde Bol Kepçe Hesap ve Katılma Hesabı kullanmayan tüm Türkiye Finans müşterileri, bir defaya özel hoş geldin avantajından yararlanıyor.

​​​Siz de hesabınızı hemen açın; hem birikimlerinizi Katılma Hesabı ve kira sertifikası olmak üzere iki farklı yatırım aracında değerlendirin hem de bir ay vadeli TL cinsinden Katılma Hesabınıza bir dönem için 98/2 kâr paylaşım oranını kaçırmayın.​

MOBİL ŞUBE İNDİR GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME İLE MÜŞTERİ OL​​ BOL KEPÇE HESAP HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!​

​​​Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Son 90 gün içinde Bol Kepçe Hesap ve Katılma Hesabı kullanmayan tüm bireysel müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir. Eğer hâlâ Türkiye Finans müşterisi değilseniz Mobil Şube üzerinden “Müşteri O​l” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme” ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir ve Bol Kepçe Hesap Açabilirsiniz.

Bol Kepçe Hesap Nasıl Açılır?​​​

Bol Kepçe Hesabınızı İnternet ya da Mobil Şube üzerinden açabilir, dilerseniz size en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları​​​

  • ​Kampanya 26 Temmuz 2021 - 30 Haziran​ 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • ​Bu tarihler arasında Bol Kepçe Hesap açan ya da Bol Kepçe Hesabını ya da Katılma Hesabını 90 gündür aktif kullanmayan müşterilerimizin bir ay vadeli Katılm​a Hesaplarına kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere 98/2 kâr paylaşım oranı uygulanacaktır.
  • Kampanya süresi bir dönem için geçerlidir. Hoş Geldin Bol Kepçe Hesabı temdit tarihinden sonra standart Bol Kepçe Hesabı ile devam edecektir.
  • Uygulanacak kâr payı TL cinsinden Katılma Hesapları için geçerlidir.
  • Bol Kepçe Hesap için minimum hesap açılış tutarı 2.500 TL, maksimum hesap açılış tutarı 1.000.000 TL’dir.
  • Kampanyamızdan tüm bireysel bankacılık müşterilerimiz ve yeni müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Banka hesap açılış alt ve üst limit tutarını; kira sertifikası-katılma hesabı oran kompozisyonunu ve kâr paylaşım oranını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Aracı kurum portföyünde yeteri kadar kira sertifikası bulunmaması halinde Bol Kepçe Hesap kapatılır ve nakde çevrilen kira sertifikası bedelleri müşterinin bankamızdaki cari hesabına aktarılır. ​​
İşlem Yapabileceğiniz Kanallar