Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

DBS Petrol Ofisi Kampanyası

​​​​​​​​​​​​Kolay ve Hızlı Tahsilatın Garantisi DBS Şimdi Akaryakıt Alışverişlerinizde de Kazandırıyor.

DBS Bayiliği Tanımlanmış Tüzel Müşterilerimizi Akaryakıt Alışverişlerinde İndirim Bekliyor.

31 Aralık 2020'ye kadar DBS bayiliği tanımlanmış ve ödemelerini DBS üzerinden gerçekleştiren tüm tüzel müşterilerimiz, Petrol Ofisi istasyonlarından yaptıkları akaryakıt alışverişlerinden firmaları adına yapılan toplam alışveriş tutarına göre indirim alma hakkı kazanıyor.

Siz de bu büyük aileye katılın, tüm akaryakıt ödemelerinizi araçlarınızdan inmeden dilerseniz fatura vadesinde peşin dilerseniz bankamızdan fonlayarak taksitle ödeyin.

EN YAKIN ŞUBE Şube ve atm listesi için tıklayın.

Automatic nedir?

PO AutoMatic Filo Yönetimi ile tüm araçlarınız, Türkiye'nin her yerinden ücret ödemeden yakıt alıyor, tüm bilgiler kendiliğinden ekranınıza geliyor.

Şirket taşıtlarının Türkiye'nin en geniş istasyon ağına sahip PO istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmaksızın akaryakıt tüketimlerini istenilen limitler dahilinde ve En Gelişmiş Otomasyon Altyapısı sayesinde %100 kontrolünü sağlayan Filo Yönetim Sistemidir.

Sistem nasıl çalışır?

Araçlarınıza bir adet Taşıt Kimlik Ünitesi takılır. Aracınızın bilgilerini içeren bu ünite, akaryakıt dolum anında pompa ile haberleşerek araç bilgilerini PO Otomasyon sistemine aktaran bir ünitedir. Taşıt Kimlik Ünitesi monte edilmiş olan bir taşıtın, AutoMatic Sistemine sahip olan PO istasyonundaki pompadan akaryakıt alması ile sistem çalışmaya başlar. Pompa tabancasının taşıtın deposuna yerleştirilmesi ile haberleşme gerçekleşir. Taşıta ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, İstasyon Kontrol Ünitesine aktarılır. İstasyon Kontrol Ünitesi'nden onay alınca, pompa çalışmaya başlar.

Dolum sonunda, doluma ait bilgiler (litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat, taşıt plakası, kilometresi,vs..) İstasyon kontrol ünitesi hafızasına alınır ve tüm bu bilgileri içeren bir dolum fişi otomatik olarak yazıcı tarafından basılarak bilgi için sürücüye verilir. Bu bilgiler istasyonda bulunan bir bilgisayara aktarılır.

DBS Akaryakıt Kampanyasının Avantajları

Araçlarınızın plakalarına tanımlanacak olan "Automatic" cihazı ile kredi kartı veya nakit ödeme yapmadan akaryakıt alımı yapabilirsiniz.

Akaryakıt alışverişinizi araçlarınızdan inmeden, güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketiniz adına yapılan tüm akaryakıt alışverişlerinizi DBS kapsamında vadeli olarak ödeyebilirsiniz.

DBS Akaryakıt Kampanyasının Koşulları

Kampanyadan faydalanmak için son başvuru tarihi 31.12.2020'dir.

Kampanyadan yalnızca tüzel kişiler faydalanabilir.

İskontolu akaryakıt alımı yapabilmek için, Türkiye Finans Katılım Bankası'nda DBS limitinizin olması ve ödemelerinizin DBS üzerinden yapılması gereklidir.

DBS hakkında detaylı bilgi almak ve limit tanımlamak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Banka kampanyayı dilediği zaman herhangi bir bildirim yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.​

Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar
​​