Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Happy Bonus Kart İle MTV Ödemeleriniz Kâr Paysız 3 Taksitle!

​​​​​​​​​​​​​31 Aralık'a kadar 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Happy Bonus Kartınızla peşin olarak yapın, vade farkı olmadan 3 taksitle ödeyin.​​

MTV Ödemeleri için Son Gün Nedir?

MTV ödemelerinizi 31 Aralık 2022 tarihine kadar yapabilirsiniz. Kâr paysız 3 taksit avantajından yararlanmak için ödemelerinizi 1 Ocak - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapmanız gerekmektedir.

MTV Ödemesi Nasıl Yapılır?

MTV ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şube, Mobil Şube ya da www.gib.gov adresinden Happy Business Card ve Happy Bonus kartınızı kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

HEMEN BAŞVUR Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.

www.gib.gov.tr​ Üzerinden Yaptığınız Ödemeyi Taksitlendirme

www.gib.gov üzerinden Happy Business Card ve Happy Bonus kartınızı kullanarak ödemenizi yaptıktan sonra mobil telefonunuza gelen SMS mesajını yanıtlayarak taksitlendirme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca İnternet ve Mobil Şube üzerinden de işleminizi taksitlendirebilirsiniz.

Mobil ve İnternet Şube Üzerinden Taksitlendirme​

Türkiye Finans Mobil Şube ve İnternet Şube üzerinden taksitlendirebilirsiniz. Türkiye Finans Mobil Şube​​ ve İnternet Şubesine giriş yaptıktan sonra Kredi Kartları > Taksitle > Yeni Başvuru adımlarını izleyin. Taksitlendirmek istediğiniz işlemi seçin ve 3 taksit seçeneğini işaretleyerek taksitlendirme işleminizi tamamlayın.

Mobil / İnternet Şube Üzerinden Taksitlendirebilirsiniz​.​Mobil ve İnternet Şubeye giriş yaptıktan sonra Kredi Kartları > Taksitle > Yeni Başvuru adımlarını izleyin. Taksitlendirmek istediğiniz işlemi seçin ve 3 taksit seçeneğini işaretleyerek taksitlendirme işleminizi tamamlayın.

Kampanya Koşulları

 • ​Kampanya 1 Ocak - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinizi kâr payı olmadan 3 taksite bölebilirsiniz..
 • Ödemeniz, kullanılan kredi kartının ekstre kesim tarihinden önce ve kampanya tarihleri arasında taksitlendirilmelidir.
 • Harcamalar otomatik olarak 3 taksite bölünmeyecektir, her müşteri harcamasını kampanya koşullarında belirtilen kanallardan biri aracılığı ile kendisi bölmelidir.
 • Kredi kartından limit aşımı ile gerçekleştirilen işlemler için sonradan taksitlendirme yapılamaz.
 • Happy Zero Kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya katılacak müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • Harcamanın gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin hatalı olması veya kampanya kapsamı dışında kalması durumunda sorumluluk Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ’ye ait değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Business Kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar www.gib.gov.tr üzerinden vergi ödemelerini gerçekleştirebilir.
 • Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamaz.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sayfaları, e-posta ya da SMS’lerdeki yazım hataları bağlayıcı değildir. Harcama yapılan işyerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ sorumlu tutulamaz.
​​​