Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Opet Akaryakıt Harcamanıza 180 TL Ekstre İndirimi!

​​​​31 Mart’a kadar Happy Bonus kartınızı kullanarak Opet akaryakıt istasyonlarından toplam 4 adet 700 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz harcaması yapın, toplamda 180 TL ekstre indirimi fırsatını kaçırmayın! Hem Happy Bonus avantajlarından hem de akaryakıt indiriminden yararlanın.

#hayatmobilbankanmobil

Happy Bonus ile Akaryakıt Harcamanıza 180 TL Ekstre İndirimi Kampanyası Nedir?

Happy Bonus ile Akaryakıt Harcamanıza 180 TL Ekstre İndirimi kampanyası; 16 Şubat-31 Mart 2024 tarihleri arasında Opet istasyonlarından Happy Bonus kartınızla yapacağınız 4 adet 700 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz harcamanızdan 180 TL ekstre indirimi kazanmanızı sağlayan bir kredi kartı akaryakıt kampanyasıdır.

Happy Bonus ile Akaryakıt Harcamanıza 180 TL Ekstre İndirimi Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Happy Bonus ile Akaryakıt Harcamanıza 180 TL Ekstre İndirimi kampanyasının avantajları şunlardır:

 • Happy Bonus Kartınızı kullanarak Opet istasyonlarından yapacağınız 4 adet 700 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz harcamanızdan 180 TL ekstre indirimi kazanırsınız.
 • Akaryakıt harcamalarınızdan tasarruf edersiniz.
 • İndirimli akaryakıt almanın avantajını yaşarken Happy Bonus kartınızla bonus kazanmaya devam edersiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan Happy Bonus kredi kartı sahibi olan ve akaryakıt/otogaz harcamasını Opet istasyonlarından yapan tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir, indirimli akaryakıt avantajından ve daha pek çok ayrıcalıklı dijital bankacılık fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Happy Bonus Kart’ın avantajlı dünyası hakkında daha fazla bilgi alın.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ekstre indirimi kampanyasından 16 Şubat - 31 Mart 2024 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce "OPET" yazıp bir boşluk bırakarak harcama yapacağınız Happy Bonus kartınızın son 6 hanesini 2442'ye SMS göndermeniz veya İnternet/Mobil Şube üzerinden "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden hem tüm kampanyalara kolaylıkla katılabilir hem de ödemelerden yatırım işlemlerine kadar, ihtiyacınız olan tüm bankacılık hizmetlerine ve eXtra Limit gibi yenilikçi finansman ürünlerine mobil cihazlarınız üzerinden hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

#hayatmobilbankanmobil

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 16 Şubat - 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında; belirtilen tarih aralığında Opet akaryakıt istasyonlarından Happy Bonus Kart ile gerçekleştirilen 4 adet 700 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz harcamasına 180 TL ekstre indirimi verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “OPET” yazıp bir boşluk bırakarak harcama yapılacak kredi kartının son 6 hanesinin 2442'ye SMS olarak gönderilmesi ya da İnternet/Mobil Şube üzerinden “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklanması gereklidir.
 • Tüm kartlar için SMS ile katılım yapıldığında Bankadan katılımın yapıldığında dair SMS dönüşü alındıktan sonra, Mobil/İnternet Şube katılımlarında ise “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklandıktan sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Opet akaryakıt istasyonlarından aynı günde birden fazla harcama yapılması halinde ilk yapılan harcama dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ekstre indirimi 5 Nisan 2024 tarihinde harcama yapılan Happy Bonus kredi kartına yansıtılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 180 TL ekstre indirimi kazanabilir.
 • Her müşteri kampanyadan sadece 1(bir) kez yararlanabilir.
 • Kampanya dâhilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya katılımı öncesinde yapılan harcamalar kampanya dâhilinde değildir.
 • Türkiye Finans Siftah Kart, On Numara ve Ticari Kart kampanyaya dâhil değildir.
 • Kampanyaya katılan ve ekstre indirimi kazanan müşterilerin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
 • Harcamanın gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin hatalı olması veya kampanya kapsamı dışında kalması durumunda sorumluluk Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ’ye ait değildir.
 • Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan bir başka Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanyası ile birleştirilemez.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar
​​