Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Öğretmenler Günü Hediyeniz Türkiye Finans’tan!

​​​​​​​​​​Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimize destek olmak görevimiz. Şimdi ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabilmeniz için İhtiyaç Finansmanı başvurularınızda, %1,42’den başlayan kâr oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri Türkiye Finans’ta sizi bekliyor. Üstelik şimdi başvurun, 3 ay sonra ödemeye başlayın!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu 15 Kasım 2021 - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

İhtiyaç Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kampanya başvurunuzu buradan, Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube, ya da size en yakın Türkiye Finans şubesi üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanyaya Kimler Başvurabilir?

Tüm bireysel müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir. Eğer hâlâ Türkiye Finans müşterisi değilseniz Mobil Şube üzerinden “Müşteri Ol” butonuna tıklayarak “Görüntülü Görüşme” ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir ve Sağlık Finansmanı başvurunuzu yapabilirsiniz.​

HEMEN BAŞVURBu bağlantı yeni sekmede açılacak.

Kampanyaya Koşulları

  • Kampanya 15 Kasım 2021 - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Avantajlı oranlar; Yedek Hesap, Finansman Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin finansman başvurusu ile alınması şartıyla uygulanmaktadır.
  • Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay.
  • Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz.
  • Kampanyamızdan tüm bireysel mevcut ve yeni müşterilerimiz yararlanabilir.
  • ​Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.

Maliyet Tablosu

​Vade Kâr ​OranıTahsis ÜcretiAylı​k Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
6 Ay1.42%​0,50%1,86%24.76%
12 Ay1.51%​0,50%1,90%​25,31%
​24 Ay1.60%0,50%1,97%​26,33​​​%
​36 Ay1.68%0,50%1,95%​26,12​​​%

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Finansman Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay, Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz" ​​

İşlem Yapabileceğiniz Kanallar