Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Sağlığınız için Endişe Etmeyin, Sağlık Harcamalarınız için Türkiye Finans’a Gelin!

​​​​​​​​​​​Kış aylarında artan sağlık harcamaları, beklenmeyen doktor ve hastane masrafları bütçenizi olumsuz etkilemesin.

Sağlık harcamalarınız için ihtiyacınız olan finansman desteği %2,00​’dan başlayan kâr oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile Türkiye Finans’ta sizi bekliyor. Üstelik şimdi başvurun, 3 ay sonra ödemeye başlayın!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Sağlık Finansmanı başvurunuzu 30 Kasım 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

Sağlık Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansman başvurunuzu buradan, Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube, ya da size en yakın Türkiye Finans şubesi üzerinden yapabilirsiniz.

HEMEN BAŞVURBu bağlantı yeni sekmede açılacak.

Kampanyaya Kimler Başvurabilir?​

Tüm bireysel müşterilerimiz Sağlık Finansmanı başvurusu yapabilir.

Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz Mobil Şube üzerinden Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde Türkiye Finans Müşterisi olabilir ve Sağlık Finansmanı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kampanya​ Koşulları

  • Kampanya 30 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Avantajlı oranlar; Yedek Hesap, Finansman Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin finansman başvurusu ile alınması şartıyla uygulanmaktadır.
  • Finansman tutarının 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 aydır.
  • Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz.
  • Kampanyamızdan tüm bireysel mevcut ve yeni müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.

Maliyet Tablosu

​Vade Kâr ​OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
6 Ay2.00%​0,50%2,56%35.42%
12 Ay2.01%​0,50%2,50%​34,48%
​24 Ay2.04%0,50%2,50%​34,43​​​%
​36 Ay2.06%0,50%2​,51%​34,59​​​%
​​​​

"10.000 TL. baz alınarak oluşturulan ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Finansman Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. İlgili ürünlere halihazırda sahip olma veya ilgili ürünlerin finansman başvurusu ile birlikte alınmaması durumlarında kar oranları değişmektedir. Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay, Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiyi Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz" ​​

İşlem Yapabileceğiniz Kanallar
​​