Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Küçük Birikim Yoktur Bütün Birikimler Büyüktür

​​​​​​​​​​​​​​Yeni birikim yapmaya başlayanlardan birikimlerini büyütmeyi başaranlara kadar bütün müşterilerimiz için sunduğumuz Emek ve Özveri Paketleri​ ile TL birikimlerinizi avantajlı koşullarda değerlendirmenin şimdi tam zamanı.​​​

Hemen Türkiye Finanslı olun, Emek ve Özveri Paketlerinin size özel fırsatları ve avantajları ile tanışın, birikimlerinize bugünden değer katmaya başlayın.

​​Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz kampanyadan yararlanmak için Mobil Şube üzerinden ​ Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir ve hesap açtırabilirsiniz.

MÜŞTERİ OL​​​​​ ​

Emek ve Özveri Paketleri Kapsamında Sunulan Avantajlar Nelerdir?

Bir Faturanız Türkiye Finans’tan

En az iki Otomatik Ödeme Talimatı veren Türkiye Finans müşterileri, maksimum 100 TL’ye kadar olan fatura ödemelerini bonus olarak geri alıyor.

Harcama Sözünüze Bonus**​

Kredi kartına aylık harcama(vekaleten alışveriş yapma) sözü veren müşterilerimiz 500 TL’ye kadar bonus kazanıyor.

**Müşterilerimizin harcama sözüne istinaden kredi kartına yatırılacak bonus’ lar, vekaleten alış veriş yapma sözüne istinaden ödenecek vekalet ücretidir. Müşterimizin belirtmiş olduğu alış veriş miktarına ulaşacağı taahhüdüne istinaden vekalet ücreti önceden ödenmektedir. Müşterimiz belirtmiş olduğu harcama taahhüdünü yerine getirmezse eksik kalan kısım kadar önceden ödenen vekalet ücreti geri alınacaktır.​

Ücretsiz EFT / Havale / FAST

Türkiye Finanslılar İnternet ve Mobil Şube üzerinden gerçekleştirdikleri EFT / Havale / FAST işlemleri için komisyon ücreti ödemiyor.

8700 Anlaşmalı ATM’den Komisyonsuz Para Çekme

Türkiye Finanslılar Türkiye’nin her köşesinde tam 8700 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden komisyon ücreti ödemeden para çekmenin kolaylığını yaşıyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızın 3/6 Ayı Türkiye Finans’tan Hediye

Tamamlayıcı Sağlık Sigorta primlerini 10 taksite bölerek kredi kartı ile ödeyen Türkiye Finans müşterilerinin, ilk 3/6 aylık primleri bonus olarak kartlarına yükleniyor.

Avantajlı İhtiyaç ve Taşıt Finansmanı

Türkiye Finans Katılma Hesabı sahipleri İhtiyaç ve Taşıt Finansmanlarında avantajlı kâr payı oranlarından yararlanıyor.

Acil İhtiyaçlarınız İçin Yedek Hesap Desteği

Yedek Hesap, Türkiye Finans müşterilerinin 1000 TL’ye kadar acil ihtiyaçları için kâr payı olmadan finansman desteği sağlıyor.

Ücretsiz Asistanlık Hizmetleri

Yol Yardımı, Konut Yardımı, Medikal Yardım, Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri ve Organizasyon Hizmetlerini kapsayan ücretsiz asistanlık hizmetleri Türkiye Finanslıların hayatını kolaylaştırıyor.

Emek Paketi Nedir?

TL cinsinden cari ve katılma hesaplarının toplam tutarı 2.500 - 100 bin TL arasında olan müşterilerimiz için oluşturulmuş avantaj paketidir.

Detaylı bilgi için tıklayın​.

Özveri Paketi Nedir?

TL cinsinden cari ve katılma hesaplarının toplam tutarı 100 bin ve üzeri TL'si olan müşterilerimiz için oluşturulmuş avantaj paketidir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Emek ve Özveri Paketlerinden, Türkiye Finans’ta Cari, Bol Kepçe, Günlük, Katılma ve Kira Sertifikası Hesapları bulunan tüm bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz; Mobil Şube üzerinden Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde Türkiye Finans Müşterisi olabilir ve hesabınızı açabilirsiniz.

​​