Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Online Hızlı Finansman Platformu

​​​​​​​​​​​​​​​Online Hızlı Finansman Platformu Nedir?

Hızlı Finansman Platformu müşterinizin ihtiyacı olan finansman desteği başvurusunu, okullarınız/bayileriniz kanalıyla anlık olarak yapabilmenizi; başvuru, onay ve finansman kullandırma sürecini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan online değerlendirme sistemidir.

Kolay kullanımı ile birçok sektörde faaliyet gösteren ihtiyaç ve taşıt bayilerinin satış hacmini artırır.

Online Hızlı Finansman Platformunun Avantajları Nelerdir?

Kolay satış imkânı

Hızlı Finansman Platformu ile finansman ihtiyacı olan müşterilerinize uygun fiyat ve uzun vade avantajı içeren ödeme alternatifi sunar ve daha kolay satış yapabilirsiniz.

Anında satış avantajı

Kesin onay alan başvuruları iş yerinizde kullandırarak satış işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Risksiz satış

Senetli çalışma yerine banka finansmanı ile çalışarak risklerinizi en aza indirebilirsiniz.

Hızlı ve Teknolojik Çözüm

Daha hızlı ve esnek olmayı gerektiren sektör koşullarında, müşterilerinizin finansman ihtiyaçlarına teknolojinin gücünü kullanarak güncel, etkin ve alternatif bir başvuru yöntemi ile karşılık verebilirsiniz.

Satın alma kararına olumlu etki

Hızlı Finansman Platformu müşterilerinize önemli bir ödeme alternatifi sunarak satın alma kararı vermelerinde olumlu etki sağlar.

Online Hızlı Finansman Platformu ile Gelir Belgesiz Satış Yapabilirsiniz!

Online Hızlı Finansman Platformu üzerinden 50.000 TL'ye kadar İhtiyaç Finansmanı, 60.000 TL'ye kadar Eğitim Finansmanı ve 125.000 TL'ye kadar Taşıt Finansmanı başvurunuzu Gelir Belgesiz olarak yapabilir ve satış işlemlerinizi çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Onay alan finansman taleplerine ait satış işlemi gerçekleştiğinde satış bedeliniz, dakikalar içerisinde hesabınıza aktarılır

Online Hızlı Finansman Platformu ile Dilerseniz Katkı Paylı Dilerseniz Kâr Oranlı Modellerle Çalışabilirsiniz

Kâr oranlı çalışma modelimizi, tabela oranlarının altında fiyatlamalar ve avantajlı vade seçenekleri ile hiçbir masraf vb. ekstra maliyetler olmaksızın tercih edebilirsiniz.

Kâr oranlı çalışma modellerimizde kullandırdığınız finansmanların karşılığında dilerseniz prim kazanma avantajından da yararlanabilirsiniz. Katkı paylı çalışma modeli ile tabela oranlarının çok daha altında katkı payı ile çalışma avantajından yararlanabilirsiniz. Katkı paylı finansman modeli ile müşterilerinize komisyonsuz finansman kullandırabilir, bu durumu bir satış kampanyasına çevirebilirsiniz.

Online Hızlı Finansman Platformunu Kullanmak Çok Kolay!

Online Hızlı Finansman Platformunu kullanmak için herhangi bir sistem kurulumuna gerek yoktur. Platforma www.hizlifinansman.com.tr internet sitemiz üzerinden kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Başvuru ekranları sade ve kullanıcı dostudur. Müşteriniz adına yapacağınız finansman başvurusunu kısa sorularla dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

Hafta sonu da çalışan online sistemimiz sayesinde 7/24 finansman başvurusu yapabilir, onaylanan finansman taleplerini kullandırabilirsiniz.

Online Hızlı Finansman Platformu ile Neler Yapabilirsiniz?

Müşterinizin ihtiyacı olan finansman başvurusunu kısa bilgilerle çok kısa sürede yapab​ilirsiniz. Müşteriniz henüz mağazanızdan çıkmadan başvurunuzun sonucunu görebilir ve gerekli bilgilendirmeleri yapabilirsiniz. Platformdan başvurularınızın değerlendirme durumunu her an izleyebilirsiniz. Kesin onay alan finansman başvurularını bankanın istediği gerekli belgelerin tamamlanmasının ardından platform üzerinden anında kullandırabilirsiniz.

Online Hızlı Finansman Platformu Verimliliğinizi Artıran Özelliklere Sahiptir

Online Hızlı Finansman Platformu ile örnek ödeme planı oluşturarak müşterilerinize en doğru ve sağlıklı bilgilendirmeyi yaparsınız.

  • Türkiye Finans tarafından bayilerimize özel yapılan bilgilendirme duyurularını takip edebilirsiniz.
  • Hızlı finansman başvurularınız ve kullandırdığınız finansmanlara dair toplu raporlama yapabilirsiniz.
  • Kur bilgilerini, günlük piyasa bilgilerini, günlük ekonomi haberlerini takip edebilirsiniz.
  • Hava durumu, vergi takvimi ve portal kullanımına dair yararlı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Online Hızlı Finansman Platformuna giriş yapmak için tıklayınız.*

*Bu bağlantı ile açılan sayfa ana sayfa olup, içeriğini sadece üye bayilerimiz izleyebilmektedir.​