Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Hızlı Finansman Platformu

Hızlı Finansman Platformu

​​​Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu emlak, taşıt ve ihtiyaç finansmanı başvurularınızı ilgili bayilerden kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Katılım Bankacılığı prensipleri çerçevesinde onaylanan finansman desteğinizi uygun kâr oranları ile bayinizden kullanabilirsiniz.

Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu'na sisteme üye olan emlak ofisleri, taşıt ve ihtiyaç bayilerinin, müşterileri adına finansman başvurusu yapabilmelerini ve yaptıkları başvuruların sonuçlarını izleyebilmelerini sağlayan online değerlendirme sistemidir.

Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu'na üye olan işyerlerini 0850 222 22 44 Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi'nden öğrenebilirsiniz.

Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu'nun Avantajları

  • Emlak, taşıt ya da ihtiyaç finansmanı başvurunuzu Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu'na üye bayilerimizden sadece bir kimlik belgesi ile dakikalar içinde yapabilirsiniz.
  • Başvurunuzun yanıtını anında alırsınız.
  • Finansman desteğinizi bankaya gelmeden de kullanabilirsiniz.*
  • Türkiye Finans​'ın uygun kâr oranları ile finansman desteği almanın avantajını yaşarsınız.
  • Yaygın bayi ağı sayesinde ihtiyacınız olan pek çok noktada finansman desteği başvurusunda bulunabilirsiniz.

*Anlaşmalı bayilerden finansman kullanma talebi sadece İhtiyaç Finansmanı için geçerlidir. Kesin onay alan başvurular bayilerde kullanılabilir. Ön onay alan başvurularda ise sürece devam edebilmek için müşterilerin şubelerimize gelmesi beklenmektedir.

EN YAKIN ŞUBE