Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Trendyol Alışveriş Finansmanı

Trendyol Alışveriş Finansmanı

​​​​​​​​​​​​​​​​​​İhtiyaçların Trendyol’dan, Finansmanın Türkiye Finans’tan!

İhtiyaçlarınız favoriler listenizde beklemesin. Trendyol alışverişlerini Türkiye Finans’ın Hızlı Finansman’ı ile tek tıkla tamamla, alışveriş keyfin bölünmeden avantajlı oranlarla sepetini taksitlendir.

Şimdi Trendyol alışverişlerinizin ödeme adımında Hızlı Finansman başvurusu yapın; giyimden kozmetiğe, küçük ev aletlerinden elektroniğe tüm ihtiyaçlarınızı anında finansman desteği ile satın alın. Hem 70.000 TL’ye kadar harcamalarınızı kredi kartı limitinizi doldurmadan karşılayın hem de 36 aya varan vadelerle ödemenin rahatlığını yaşayın.

Türkiye Finans Hızlı Finansman Nedir?

Türkiye Finans Hızlı Finansman, Trendyol mobil uygulaması üzerinden satın almak istediğiniz ürünler için ödeme adımında başvuru yapabileceğiniz, nakit kullanmadan ya da kredi kartı limitinizi doldurmadan taksitle alışveriş yapmanıza olanak sağlayan bir ihtiyaç finansmanı türüdür.

Hızlı finansman ile giyimden küçük ev eşyalarına, kozmetikten elektroniğe kadar pek çok ihtiyacınızı ödemeniz sırasında online başvuru yaparak anında satın alabilirsiniz.

Türkiye Finans Hızlı Finansman ile Trendyol’dan yapacağınız 1.000-70.000 TL arasındaki harcamalarınız için masrafsız finansman başvurusu yapabilir, 36 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz.

Türkiye Finans Hızlı Finansman’dan Kimler Yararlanabilir? Hızlı Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hızlı Finansman başvurusu yapabilmek için Türkiye Finans bireysel bankacılık müşterisi olmanız gerekir.

Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz; mobilden müşteri olma adımlarını tamamlayarak dakikalar içinde müşterimiz olabilir, Türkiye Finans’ın sunduğu bütün avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Finansman Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hızlı Finansman başvurunuzu Trendyol alışverişinizin ödeme adımında yapabilirsiniz.

Hızlı Finansman başvurusu için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Güvenli ödeme adımında “Ödeme Seçenekleri” alanından “Alışveriş Kredisi ile Öde” seçeneğine tıklayın.
 • ​ Ekranda listelenen seçenekler arasından Türkiye Finans’ı seçin.
 • Açılan pencerede ilgili alanlara telefon numaranızı ve TCKN bilginizi girin.
 • Telefonunuza SMS olarak gelen onay kodunu ilgili alana girin.
 • “Kredi Tekliflerini Gör” butonuna tıklayın. Vade ve ödeme seçeneklerini inceleyerek uygun vade ve oranlar arasından seçim yapabilirsiniz.
 • “Başvuruyu İlet” butonuna tıklayın.
 • Bu aşamada Türkiye Finans Mobil Şube uygulaması telefonunuzda yüklüyse giriş ekranı açılır. Mobil Şube uygulaması yüklü değilse “Yükle” butonuna tıklayarak devam edebilir, yükleme işlemini tamamladıktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Mobil Şube’ye giriş yaptıktan sonra Hızlı Finansmanınıza ait başvuru detaylarını “TF Pay” menüsünden inceleyin. Finansman başvurunuzu tamamlamak için “Devam” menüsüne tıklayın.
 • “Sözleşme Onay Ekranı” üzerinden gerekli olan form ve belgeleri onaylayın ve “Devam” menüsüne tıklayın.
 • Açılan pencereden “Onayla” butonuna tıklayın.
 • Hızlı Finansmanınızın onaylanması durumunda sistem sizi Trendyol ödeme sayfasına yönlendirecektir.

Hızlı Finansman Ödemelerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Trendyol Hızlı Finansman ödemelerinizi Mobil Şube üzerinden Hesap/Kart > Finansmanlar > Finansmanlarım > İhtiyaç Finansmanı adımlarını takip ederek görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı Finansman Ödemelerimi Nasıl Yaparım?

Hızlı Finansman geri ödemelerinizi Türkiye Finans Mobil Şube, İnternet Şubesi ve şubelerimiz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Finansman Koşulları

 • Türkiye Finans Trendyol Hızlı Finansman başvurusu için Türkiye Finans müşterisi olmanız gereklidir.
 • Türkiye Finans Hızlı Finansmana, Trendyol mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Hızlı Finansman seçeneği, Trendyol mobil uygulamasının ödeme adımında teklif edilir.
 • Finansman onayının Türkiye Finans Mobil Şube üzerinden verilmesi gereklidir.
 • Hızlı Finansman başvurusu için harcamanızın minimum 1.000 TL, maksimum 70.000 TL olması gerekir.
 • Hızlı Finansmanınızı 36 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.
 • Maksimum vade süresi; finansman tutarının 50.000TL’ye kadar olması durumunda 36 ayı, 50.000-70.000 TL’ye kadar olması durumunda 24 ayı aşamaz.
 • Finansman geri ödemelerinizi Türkiye Finans Mobil Şube, İnternet Şubesi ya da şubelerimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Satın alınan ürünün sipariş, teslimat, iptal ve iade işlemlerinde yaşanabilecek sorunlardan Türkiye Finans sorumlu değildir.
 • Banka uygun görmediği finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği finansman başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.
 • Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
​Vade Kâr Oranı Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet​Yıllık Toplam Maliyet
6 Ay5.19%0.50%6.87%121.93%
12 Ay5.19%0.50%6.87%121.93%
24 Ay5.19%0.50%6.82%120.73%
36 Ay5.19%0.50%6.80%120.34%
​ ​

10.000 TL. baz alınarak oluşturulan Alışveriş İhtiyaç Finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Maksimum vade süresi; finansman tutarının 50.000TL’ye kadar olması durumunda 36 ayı, 50.000-10​0.000 TL’ye kadar olması durumunda 24 ayı, 100.000 TL’den fazla olması durumunda 12 ayı aşamaz. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Tahsis ücreti finansman fiyatlandırmasının bir parçasıdır. ​Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yukarıda yazılı ürünlere sahip olmaksızın kullanılacak finansmana uygulanan genel ücret ve masraflara ilişkin bilgiye “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.​​​​​

​ ​​
Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar
​​