Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Devre Mülk Finansmanı

​​​​​​​​​​​​​Devre Mülk Finansmanı kapsamında satın alacağınız mülke yönelik finansman desteğiniz Türkiye Finans'tan!

Sizde hayalinizdeki devre mülke sahip olmak için en yakın şubemize gelin 48​ aya varan vadelerle finansman desteğinden yararlanın.

EN YAKIN ŞUBE ​ ​
Başvuru için Gerekli Belgeler
  • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport,​
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • Devre mülk satış teklifi veya devre mülkün bir önceki sahibine ait tapu senedi.
  • Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

    Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

​Devre Mülk Finansmanı Maliyet Tablosu

​VadeKar OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
12 Ay1.49% %0,50
24.89%
24 Ay 1.49% %0,5024.34%
​36 Ay 1.52% %0,5024.68%
​48 Ay 1.52​% %0,5024.58​%

10.000 TL baz alınarak oluşturulan katılım bankacılığı prensiplerine uygun ihtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosu olup, kar oranlarına BSMV ve KKDF dahil değildir. Tahsis ücretine BSMV dahil edilecektir. Yıllık toplam maliyet oranı 10.000 TL üzerinden hesaplanmıştır. Yıllık toplam maliyet oranlarına finansman için tahsil edilen tüm masraf, kâr ve yasal vergiler dahildir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Banka finansman fiyatlamasını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri'ni ziyaret edebilirsiniz.​​