Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)*

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)*

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Seninle!

​Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Nedir?

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)*, katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak belirlenen hizmet alımlarına yönelik Hizmet Kiralaması yöntemi ile ihtiyacınız olan hizmet alımlarında finansman desteği sağlar.

Dijital İhtiyaç Finansmanı (bankacılık kanununa göre ihtiyaç kredisi) mevduat bankacılığında dijital ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir. Katılım bankacılığında ise ihtiyaç kredisinden farklı olarak katılım bankacılığı prensiplerine göre tahsis edilir. İhtiyacınız olan hizmet alımları finansman tutarı, şubeye gelmenize gerek kalmadan hesabınıza blokeli olarak geçer. Finansman tutarını Para Transferleri > İhtiyaç Finansmanı Hizmet Ödemesi ekranı üzerinden doğrudan Hizmeti sağlayan kişi ya da kuruma transfer edebilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanının (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Avantajları Nelerdir?

 • Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* 36 aya varan vade seçenekleri ile bütçenize uygun ödeme koşulları sunar.
 • Avantajlı ödeme fırsatları ile finansman geri ödemenizi nakit akışınıza göre yapabilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Özellikleri Nelerdir?

 • Vade süresi en fazla 36 aydır.
 • Dijital İhtiyaç Finansmanının (Dijital İhtiyaç Kredisi)* başvurusu İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden yapılır.
 • Finansman desteğiniz katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde karşılanır.
 • Başvurunuz en kısa sürede sonuçlanır.

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Nasıl Hesaplanır?

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* aylık ödemelerinizi hesaplamak için Türkiye Finans’ın Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Hesaplama Aracını kullanabilir, vadelere göre aylık ve yıllık kâr payı oranlarını inceleyebilir, kullanmayı düşündüğünüz finansman miktarına ve taksit sayısına göre aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Nerelerde Kullanılır?

Eğitimden sağlığa, tadilat/dekarasyondan ev tesisatına kadar hizmet alımlarınızda Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* kullanabilir, uygun k​â​​r payı oranlarıyla zorlanmadan geri ödeyebilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Türkiye Finans İnternet Şubesi’nden veya Mobil Şube üzerinden ​​kolayca finansman başvurusu yapabilirsiniz.
 • Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz şube​ye gelmeden Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir, Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.
 • Finansman tutarı 50.000 TL’ ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay​,
 • Finansman tutarı 50.000 - 100.000 TL’ ye kadar olması durumunda maksimum vade 24 ayı​,
 • Finansman tutarının 100​.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 12 ayı aşamaz.
HESAPLAMA ARAÇLARI Dijital ​İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* hesaplama aracına gitmek için tıklayın.​​Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.
Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Başvurusu için Gerekli Belgeler
 • Kimlik Belgesi (Gerek görülmesi durumunda Gelir belgesi / maaş bordrosu talep edilebilir.)
 • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
 • Finansmana konu ürünün proforma faturası

Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir

Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Hesaplama Aracı

Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* ile başvurunuzu İnternet ve Mobil Şube üzerinden kolayca yapabilir, sizin için en uygun finansman ödeme koşullarını belirleyebilirsiniz. Finansman Hesaplama Aracı üzerinden Dijital İhtiyaç Finansmanını (Dijital İhtiyaç Kredisi)* seçerek Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

HESAPLAMA ARAÇLARI Dijital ​İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* hesaplama aracına gitmek için tıklayın.​​

Sigortalı Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Kâr Payı Oranları ve Maliyet Tablosu

​VadeKâr ​Payı OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
12 Ay
5.19%​​0.50%6.87%121.93%
​24 Ay
5.19%0.50%6.82%120.73%
​36 Ay5.19%​0.50%
6.80%120.34%

İnternet Şube, Mobil Şube, Kurumsal web site ve sms kanalı ile yapılan başvurularda geçerli oranlardır.

10.000 TL. baz alınarak oluşturulan Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* 300.000 TL'ye kadar kullandırılacak finansmanlar için geçerlidir. Örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Kâr Payı Oranları, finansman vadesi ve müşterinin kkb skoruna göre değişiklik gösterebilmektedir. Finansman tutarı; 50.000TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ayı, 50.000-100.000 TL’ye kadar olması durumunda 24 ayı, 100.000 TL’den fazla olması durumunda 12 ayı aşamaz.​Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir.​ Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

​*Katılım bankacılığı kuruluş esas ve faaliyetleri doğrultusunda Dijital İhtiyaç Finansmanı sağlamaktadır. Ancak bankacılık kanuna göre resmi olarak Dijital İhtiyaç Kredisi olarak da nitelendirilmektedir.​​​​​

Sigortasız Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* Kâr Payı Oranları ve Maliyet Tablosu

​Vade Kâr Payı OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
12 Ay
6.19%​​0.50%8.17%156.71%
​24 Ay
6.19%​0.50%8.13%155.35%
​36 Ay6.19%​​0.50%
8.11%154.94%
​​​​ ​

İnternet Şube, Mobi​l Şube, Kurumsal web site ve sms kanalı ile yapılan başvurularda geçerli oranlardır.

10.000 TL baz alınarak oluşturulan Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)* 300.000 TL'ye kadar kullandırılacak finansmanlar için geçerlidir. Örnek ​ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Kâr Payı Oranları, finansman vadesi ve müşterinin kkb skoruna göre değişiklik gösterebilmektedir. ​Finansman tutarı; 50.000TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ayı, 50.000-100.000 TL’ye kadar olması durumunda 24 ayı, 100.000 TL’den fazla olması durumunda 12 ayı aşamaz.Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir.​ Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. ​​​​​​

*Katılım bankacılığı kuruluş esas ve faaliyetleri doğrultusunda Dijital İhtiyaç Finansmanı (Dijital İhtiyaç Kredisi)​* sağlamaktadır. Ancak bankacılık kanuna göre resmi olarak Dijital İhtiyaç Kredisi olarak da nitelendirilmektedir. ​​​​​​​​Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar