Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Dijital İhtiyaç Finansmanı

Dijital İhtiyaç Finansmanı

​​​​​​​​​​​Avantajlı Kâr Oranı Fırsatıyla Dijital İhtiyaç Finansmanı Seninle!

​Dijital İhtiyaç Finansmanı Nedir?

Dijital İhtiyaç Finansmanı, katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak belirlenen hizmet alımlarına yönelik Hizmet Kiralaması yöntemi ile ihtiyacınız olan hizmet alımlarında finansman desteği sağlar.

Dijital İhtiyaç Finansmanı mevduat bankacılığında dijital ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir. Katılım bankacılığında ise ihtiyaç kredisinden farklı olarak katılım bankacılığı prensiplerine göre tahsis edilir. İhtiyacınız olan hizmet alımları finansman tutarı, şubeye gelmenize gerek kalmadan hesabınıza blokeli olarak geçer. Finansman tutarını Para Transferleri > İhtiyaç Finansmanı Hizmet Ödemesi ekranı üzerinden doğrudan Hizmeti sağlayan kişi ya da kuruma transfer edebilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanının Avantajları Nelerdir?

 • Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı %1,79’dan başlayan avantajlı kâr oranları ile bütçenize uygun ödeme koşulları sunar.
 • Avantajlı ödeme fırsatları ile finansman geri ödemenizi nakit akışınıza göre yapabilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanı Özellikleri Nelerdir?

 • Vade süresi en fazla 36 aydır.
 • Dijital İhtiyaç Finansmanının başvurusu İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden yapılır.
 • Finansman desteğiniz katılım bankacılığı prensipleri çerçevesinde karşılanır.
 • Başvurunuz en kısa sürede sonuçlanır.

Dijital İhtiyaç Finansmanı Nasıl Hesaplanır?

Dijital İhtiyaç Finansmanı aylık ödemelerinizi hesaplamak için Türkiye Finans’ın Dijital İhtiyaç Finansmanı Hesaplama Aracını kullanabilir, vadelere göre aylık ve yıllık kâr oranlarını inceleyebilir, kullanmayı düşündüğünüz finansman miktarına ve taksit sayısına göre aylık ödemelerinizi hesaplayabilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanı Nerelerde Kullanılır?

Eğitimden sağlığa, tadilat/dekarasyondan ev tesisatına kadar hizmet alımlarınızda Dijital İhtiyaç Finansmanı kullanabilir, uygun kar oranlarıyla zorlanmadan geri ödeyebilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Türkiye Finans İnternet Şubesi’nden veya Mobil Şube üzerinden ​​kolayca finansman başvurusu yapabilirsiniz.
 • Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz şube​ye gelmeden Görüntülü Görüşme ile dakikalar içinde müşterimiz olabilir, Dijital İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.
 • Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay,
 • Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz.
HESAPLAMA ARAÇLARI Dijital ​İhtiyaç Finansmanı hesaplama aracına gitmek için tıklayın.​​HEMEN BA​ŞVUR Bu bağlantı yeni sekmede açılacak.
Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı Başvurusu için Gerekli Belgeler
 • Kimlik Belgesi (Gerek görülmesi durumunda Gelir belgesi / maaş bordrosu talep edilebilir.)
 • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
 • Finansmana konu ürünün proforma faturası

Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir

Dijital İhtiyaç Finansmanı Hesaplama Aracı

Türkiye Finans Dijital İhtiyaç Finansmanı ile başvurunuzu İnternet ve Mobil Şube üzerinden kolayca yapabilir, sizin için en uygun finansman ödeme koşullarını belirleyebilirsiniz. Finansman Hesaplama Aracı üzerinden Dijital İhtiyaç Finansmanını seçerek dijital ihtiyaç finansmanı hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

HESAPLAMA ARAÇLARI Dijital ​İhtiyaç Finansmanı hesaplama aracına gitmek için tıklayın.​​

Sigortalı Dijital İhtiyaç Finansmanı Kâr Oranları ve Maliyet Tablosu

​Vade Kâr ​OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
6 Ay​1.79%​0,50%2,31%31.47%
12 Ay1.79%​0,50%2,24%​30,31%
​24 Ay1.79%0,50%2​,20%​29,77​​​%
​36 Ay1.79%0,50%2,18%​29,56​​​%

Dijital İhtiyaç finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Ödeme tablosu hesaplamasında yer alan kâr oranı; Finansman Güvence Sigortası’nın finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay, Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. İnternet Şubesi, Mobil Şube ve kurumsal web sitesi ile yapılan başvurularda geçerli oranlardır. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.​​

Sigortasız Dijital İhtiyaç Finansmanı Kâr Oranları ve Maliyet Tablosu

​Vade Kâr ​OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
6 Ay2.09%​0,50%2,67%37.14%
12 Ay2.09%​0,50%2,60%​36,01%
​24 Ay2.09%0,50%2​,56%​35,38​​​%
​36 Ay2.09%0,50%2,54%​35,16​​​%

Dijital İhtiyaç Finansmanı örnek ödeme tablosunda yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahildir. Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar olması durumunda maksimum vade 36 ay, Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda maksimum vade 24 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i oranındadır. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. İnternet Şubesi, Mobil Şube ve kurumsal web sitesi ile yapılan başvurularda geçerli oranlardır. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.​​​

Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar