Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

eXtra Limit

eXtra Limit

​Kenarda L​imitin Elinde Gücün Olsun!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​eXtra Limit Nedir?

eXtra Limit, ihtiyaçlarınızı finanse edebileceğiniz, dijital banka kartı üzerinden kullanılan ihtiyaç finansmanı limitidir.

Türkiye Finans dijital kanallarından hızlı, kolay ve şubeye gitmeye gerek kalmadan tamamen online başvuru ile sahip olabileceğiniz eXtra Limit, alışverişlerinizde 36 aya varan taksit fırsatı sunarken, tüm kartlarınızdan bağımsız ek finansman limiti sağlıyor.

eXtra Limit’te kart ücreti, üyelik ücreti ve hesap ücreti yok! Başvurunuzu hiçbir ücret ödemeden hemen yapabilir ve size özel alışveriş limitine sahip olabilirsiniz. eXtra Limit ile dilediğiniz her an dilediğiniz tutarlarda alışveriş yapabilirsiniz.

Limit onayı için beklemeden, değerlendirmesi dakikalar içinde tamamlanan başvurunuzun ardından limitiniz kullanıma hazır!​

eXtra Limit Özellikleri Nelerdir?

 • Tahsis edilebilecek maksimum finansman limiti 50 bin TL’dir.
 • Başvurunuz sonrasında sanal kartınıza tanımlanan finansman limitinizi tek bir kerede kullanmanız gerekmez.
 • Harcamalarda kullanılacak her tutar banka tarafından bir finansmana çevrilir, yapılan harcamalar ve taksitlendirmeler için tek bir ödeme planı oluşturulur.
 • eXtra Limit kullanarak yaptığınız harcamalarınız başvurunuz sırasında belirlenen standart taksit sayısına bölünür. Taksit sınırlaması olmayan sektörler için taksit sayınızı, harcama yaptığınız günden 1 gün sonra saat 23:59’a kadar değiştirebilirsiniz.
 • Minimum taksitlendirme tutarı 100 TL’dir. Minimum taksitlendirme tutarı altında yapılan harcamalar ödeme planına peşin olarak yansıtılır.
 • Yaptığınız harcamalarınıza ait taksitlerinizin toplamı aylık maksimum taksit tutarınızı aşamaz.
 • eXtra Limit taksitlerinizi ödedikçe, ödediğiniz tutar kadar limit yeniden kullanıma açılır.
 • Harcama tutarlarınızın toplamı aylık maksimum taksit tutarına ulaştığında kullanılabilir limitiniz olsa dahi yeni harcama yapamazsınız. Yeni harcama yapabilmeniz için taksit tutarlarınızın azalması gerekir.

Türkiye Finans eXtra Limit’inizi kullanarak yapacağınız peşin veya taksitli ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL hediye!

İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde ve QR ile ödeme kabul eden tüm mağazalarda geçerli bu kampanya ile Türkiye Finans eXtra Limit ile tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinizin 100 TL’si hediye ediliyor.

Hâlâ Türkiye Finans eXtra Limit’iniz yoksa başvurunuzu, hiçbir ücret ödemeden, dakikalar içerisinde Türkiye Finans Mobil Şube’den tamamen online olarak gerçekleştirebilir ve alışverişlerinizde 36 aya kadar taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

Üstelik kart ücreti, üyelik ücreti ve hesap ücreti yok!

Yeni nesil dijital kartınız eXtra Limit, ihtiyaç duyduğunuz her an sizinle!

Kampanya Koşulları

 • ​Kampanya 27 Haziran-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında, Türkiye Finans eXtra Limit kullanılarak yapılan harcamalar için geçerlidir. Kampanya son geçerlilik tarihi 31 Temmuz’dur.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye Finans Mobil Şube veya İnternet Şube üzerinden ilk defa Türkiye Finans eXtra Limit başvurusu yapıp limit alan ve sadece Türkiye Finans eXtra Limit’ini kullanarak peşin veya taksitli tek seferde 1.000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler bir seferlik olmak üzere faydalanabilecektir.
 • 100 TL iade tutarı kampanya bitiş tarihini takip eden 15 iş günü içinde, eXtra Limit sanal kartınızın bağlı olduğu Türkiye Finans hesabınıza yatırılacaktır.
 • 100 TL iadeleri yapılırken alışveriş harcamalarına ait iptal ve iadeler dikkate alınacak olup minimum 1.000 TL harcama koşulunu sağlayamamış müşteriler kampanya kapsamına alınmayacaktır.
 • Banka kampanyayı sonlandırma, kampanya süresini veya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Türkiye Finans eXtra Limit başvurusu tamamen ücretsiz olup yapılacak harcama tutarı üzerinden uygun oranlarla finansman maliyeti yansıtılacaktır.
 • Türkiye Finans eXtra Limit ile yapılacak harcamalarda aynı ay yalnızca bir kampanya ödülünden faydalanılabilir. Harcama koşulunu yerine getiren müşterilere yüklenecek ödül tutarı seçiminde aynı anda sunulan kampanyalardan ödülü yüksek olanı seçilerek ödül yansıtılacaktır.

eXtra Limit'in Avantajları Nelerdir?

 • eXtra Limit; başvurunuzu, harcamalarınızı ve ödemelerinizin takibini Türkiye Finans İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden yapabileceğiniz hızlı ve pratik bir finansman modelidir.
 • Türkiye Finans müşterisi değilseniz görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir, ihtiyaçlarınızı sanal kartınıza tahsis edilmiş finansman limiti ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz.
 • eXtra Limit'in bir süresi bulunmamaktadır. Belirli tarihlerde tahsis koşullarınız yeniden değerlendirilir, olumsuz bir değişiklik olmadığı sürece limitinizi istediğiniz zaman kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • eXtra Limit ile dilerseniz online dilerseniz fiziki alışveriş yapabilirsiniz. e-Ticaret alışverişlerinizi sanal kart numaranızı, fiziki alışverişlerinizi ise Türkiye Finans ​ ​Mobil ​Şube uygulaması içindeki QR kod ile ödeme yöntemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler eXtra Limit Başvurusu Yapabilir?

Tüm bireysel Türkiye Finans müşterileri eXtra Limit başvurusu yapabilir.

Henüz Türkiye Finans müşterisi değilseniz eXtra Limit başvuru süreciniz sırasında görüntülü görüşme ile şubeye gitmenize gerek kalmadan dakikalar içinde müşterimiz olabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME İLE MÜŞTERİ OL

eXtra Limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • eXtra Limit başvurusu Türkiye İnternet Şube Şube ve Mobil Şube uygulaması üzerinden yapılır.
 • Türkiye Finans İnternet Şube ve Mobil Şube uygulamasında bulunan Başvurular ve Sözleşmeler > eXtra Limit Başvurusu’na tıklayarak başvuru sürecinizi başlatabilir ve başvurunuzu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Türkiye Finans müşterisi değilseniz Türkiye Finans Mobil Şube uygulaması ana sayfasında yer alan eXtra Limit Hemen Başvur butonu ile başvurunuzu başlatabilir ve başvurunuz sırasında görüntülü görüşme yaparak anında bankamız müşterisi olabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde limitiniz aktif hale gelir ve hemen kullanıma hazır olur.
 • eXtra Limit Nasıl Kullanılır?

  Fiziki Alışverişlerinizde eXtra Limit Kullanımı:

  • ​Kasa görevlisine QR kod ile ödeme yapmak istediğinizi belirtin.
  • Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında ana sayfasındaki QR İşlemlerine tıklayın.
  • Açılan menüde QR ile Ödemeyi seçin ve giriş yapın.
  • POS üzerinde oluşan QR kodu telefonun kamerası ile tarayın.
  • Onayınızı verin ve alışverişinizi tamamlayın.
  MOBİL ŞUBE İNDİR

  Online Alışverişlerinizde eXtra Limit Kullanımı:

  • ​Ödeme ekranında ödeme seçeneği olarak banka / kredi kartını seçin.
  • Türkiye Finans İnternet Şube ve Mobil Şube uygulamasında eXtra Limit menüsüne giriş yapın ve dijital kart bilgilerinize ulaşın.
  • Ödemenizde kart bilgileri bölümüne dijital kart bilgilerinizi g​irin.
  • Ödeme onayınızı verin ve alışverişi tamamlayın.

  eXtra Limit Ödemeleri Nasıl Yapılır?

  eXtra Limit ödemelerinizi Türkiye Finans İnternet Şube ve Mobil Şube üzerinden ya da dilerseniz şubelerimizden yapabilirsiniz.

  eXtra Limit Maliyet Tablosu

  ​Vade Kâr ​OranıTahsis ÜcretiAylık Toplam MaliyetYıllık Toplam Maliyet
  12 Ay2.19%0.50%2.72%37.99%
  24 Ay2.19%​0.50%2.68%37.32%
  ​36 Ay2.19%0.50%2.66%37.09%

  10.000 TL baz alınarak oluşturulan örnek maliyet tablosunda aylık ve yıllık maliyet oranlarına komisyon ve yasal vergiler dahil edilmiştir. eXtra Limit’in maksimum vadesi 36 ayı aşamaz. Tahsis ücreti finansman fiyatlamasının bir parçasıdır. Tahsis ücreti vergiler hariç finansman tutarının binde 5'i (BSMV Hariç) oranındadır ve ilk taksitte tahsil edilmektedir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve başkaca teminatlar ile ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama, fiyatlamada değişiklik yapma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için Şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.​

eXtra ​Limit​ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular​

eXtra Limit nedir?

​​eXtra ​​Limit​, katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda tüm ihtiyaçlarınızı finanse edebileceğiniz sanal banka kartı üzerinden veya QR kod ile kullanılan sizin adınıza tanımlanmış ihtiyaç finansmanı limitidir. ​​

eXtra Limit'e nasıl başvurabilirim?

​eXtra Limit başvurularınızı Türkiye Finans İnternet Şube ve Mobil Şube uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.​

eXtra Limit kartım bana gönderilecek mi?

​​​eXtra ​​Limit​ kartınız sanal banka kartıdır. Fiziki olarak kart oluşturulmaz. Sanal kart ile e-ticaret üzerinden ya da QR kod ile uygulama üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.​

Limit'in süresi var mıdır?

​​​​eXtra​ Limit​'in bir süresi bulunmamaktadır. "Limit Yeniden Değerlendirme" tarihinde tahsis koşullarınız olumsuz yönde değişmediyse eXtra ​Limit​ kullanımına devam edebilirsiniz.​​

eXtra Limit Yeniden Değerlendirme tarihi nedir?

​eXtra ​Limit​'iniz belirli periyotlar ile Bankamız tarafından yeniden değerlendirilir. Yeniden değerlendirme sonucunda limitiniz artırabilir, azaltılabilir ya da aynı kalarak kullanıma devam edebilirsiniz.​​

Aylık maksimum taksit tutarı nedir?

​Bir taksit dönemi için borçlanabileceğiniz maksimum taksit tutarıdır. Yaptığınız harcamalarınıza ait taksitlerinizin toplamı aylık maksimum taksit tutarınızı aşamaz. Harcama tutarlarınızın toplamı aylık maksimum taksit tutarına ulaştığında kullanılabilir limitiniz olsa dahi yeni harcama yapamazsınız. Yeni harcama yapabilmeniz için taksit tutarlarınızın azalması gerekir.​​

eXtra Limit'im dolduğunda tekrar kullanabilir miyim?

​​eXtra Limit'iniz dönerli limit yapısına sahiptir. Taksit ödemenizi yaptıkça taksit anapara tutarınız kadar limit yeniden kullanıma açılır. Aylık maksimum taksit tutarını aşmadıysanız eXtra ​​Limit​'inizi kullanmaya devam edebilirsiniz.​​

eXtra Limit standart taksit sayısı nedir?

​​​Başvurunuz sırasında sistem tarafından belirlenen taksit sayısıdır. Harcamalarınız standart taksit sayısına bölünür. Harcama sonrası taksit sayınızı harcama yaptığınız gün sonrası saat 23:59'a kadar değiştirebilirsiniz. Yeniden taksitlendirebileceğiniz taksit sayıları banka tarafından aylık maksimum taksit tutarınıza göre belirlenir.​​

eXtra Limit ile sadece internet alışverişi mi yapabilirim?

​​eXtra Limit​ ile internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi fiziki mağazalardan da QR kod ile harcama yapabilirsiniz.​

QR kod ile nasıl alışveriş yapabilirim?

​​Alışveriş yaptığınız mağazanın kasa görevlisine QR ile ödeme yapmak istediğinizi söyleyiniz. Türkiye Finans Mobil Şube uygulamasında ana sayfadaki QR işlemlerine tıklayın. Açılan menüde QR ile Ödemeyi seçin ve giriş yapın. POS üzerinde oluşan QR kodu telefonunuzun kamerasına okutun. Uygulama üzerinden alışveriş onayınızı verdiğinizde QR ile alışveriş işlemini tamamlamış olacaksınız.​

Minimum taksitlendirme tutarı nedir?

​Minimum taksitlendirme tutarı 100 TL'dir. Minimum taksitlendirme tutarı altında yapılan harcamalar taksitlendirilmez ve ödeme planına peşin olarak yansıtılır. ​​

Başvuru Yapabileceğiniz Kanallar