Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle
Evlilik Finansmanı

​​​​​​​​Evlilik Finansmanı yeni bir yuva kurmak için ihtiyacınız olan finansman desteğini sağlar, yükünüzü hafifletir.​

Türkiye Finans, yeni yuva kuranların yanında. Düğün, balayı ve diğer masraflar gözünüzü korkutmasın!

​Türkiye Finans, sunduğu avantajlı Evlilik Finansman desteği ile yeni evlenenlerin, evlilik öncesi ve sonrası ihtiyaçlarında yükünü hafifletiyor.

EN YAKIN ŞUBE HESAPLAMA ARAÇLARI
Başvuru için Gerekli Belgeler
  • Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport,
  • Gelir belgesi/maaş bordrosu,
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,
  • Finansmana konu ürünün proforma faturası.
  • Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir.

    Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.

Evlilik Finansmanı Maliyet Tablosu​

​VadeKar OranıTahsis ÜcretiYıllık Toplam Maliyet
12 Ay1.49% %0,50
24.89%
24 Ay 1.49% %0,5024.34%
​36 Ay 1.52% %0,5024.68%
​48 Ay 1.52​% %0,5024.58​%

Örnek ödeme tablosu 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Tahsis ücreti finansman tutarının binde 5'i (%0,5) olarak alınmış olup BSMV dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiş olup, sigorta masrafları dahil edilmemiştir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri'ni ziyaret edebilirsiniz.

​​​