Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Staj

Türkiye Finans, bankacılık sektörünü tanımak isteyen ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen lise ve üniversite öğrencilerine “zorunlu staj programı” ve “yapılandırılmış staj programı” ile şube ve genel müdürlük birimlerinde staj imkanı sağlamaktadır.

Zorunlu Staj Programı

Staj yapma zorunluluğu bulunan lise ve üniversite öğrencileri, Bankamızda profesyonel iş yaşamını ve banka uygulamalarını deneyimleme fırsatı bularak sektörü yakından tanıyabilir ve kariyer planlamalarını bu yönde şekillendirebilir.

Lise öğrencilerinin staj başvuruları Eylül ayı içinde, üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Haziran ayı içinde değerlendirilir. Değerlendirme kapsamında lise öğrencileri Eylül-Haziran dönemi için, üniversite öğrencileri Haziran-Eylül dönemi için staj programlarına katılabilir.

Açık Pozisyonlara Başvur

Sen de zorunlu staj programı ile geleceğe katılmak istiyorsan BAŞVUR​!

Yapılandırılmış Staj Programı

Yapılandırılmış staj programı ile Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim hayatına devam eden 3. ve 4. sınıf öğrencileri, genel müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde part time çalışarak bankacılık sektörünü yaşayarak deneyimleme fırsatına sahip olmaktadır. Programa katılım için belirtilen şartların sağlanmış olması esastır:

  • 3. veya 4. sınıf lisans öğrencisi olmak,
  • Program için belirlenmiş olan not ortalamasına sahip olmak,

Öğrenciler, genel yetenek ve yabancı dil bilgisini ölçümleyen online sınavlar sonrası yetkinlik bazlı grup mülakatı, case study ve yetkinlik envanteri ölçümleri ile değerlendirilir. Staj programını başarı ile tamamlayan genç yetenekler, Bankamızın gelecek dönem kadro planlamalarında önceliklendirilir.

Açık Pozisyonlara Başvur

Sen de yapılandırılmış staj programı ile geleceğe katılmak istiyorsan BAŞVUR!​ ​