Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Avantajlı Mortgage Kampanyası

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Hem hayalinizdeki eve kavuşun, hem de büyük tutarlı mal ve hizmet alımlarınız için finansman ihtiyacınızı karşılayın.​ Türkiye Finans, Avantajlı Mortgage Finansmanı ile hep yanınızda. ​

Avantajlı Mortgage Finansmanı Nedir?

Avantajlı Mortgage Finansmanı; hayal ettiğiniz eve kira öder gibi sahip olmanızı sağlayan ihtiyacınızı uzun vadeli ve düşük kâr oranları ile temin eden bir finansman desteğidir.

Avantajlı Mortgage Finansmanı ile %1.07​’de​n başlayan uygun kâr oranları ve 120 aya varan vade imkânı ile konut sahibi olabilirsiniz.​

Yeni bir ev almak dışında; konut tadilatı, düğün masrafları gibi harcamalar yapmanız gerekiyorsa ​Finansör’ü ihtiyacınız olan çözümü sunar.

Siz de Finansör ve kredi kartı başvurusu yapın ve 2 adet otomatik ödeme talimatı verin, Avantajlı Mortgage Finansmanının sunduğu ayrıcalıklardan faydalanın.

Avantajlı Mortgage Finansmanının Avantajları Nelerdir?

 • İster ilk kez ev sahibi olun, ister yatırım amaçlı konut satın alın Türkiye Finans Avantajlı Mortgage Finansmanı ile kira öder gibi emlak sahibi olabilirsiniz.
 • Finansör​ limitinizi katılım bankacılığı çerçevesindeki tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilir, alışverişlerinizi peşin fiyatına yapabilir ve 48 ​aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • Dilerseniz alışverişlerinizi kredi kartınız ile kolayca yapabilir ”TAKSİTLE​ Happy Taksitle sayfasına gitmek için tıklayın.​” uygulamasından yararlanarak ödemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz.
 • Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı​ vererek ödemelerinizi takip etmek zorunda kalmazsınız.

Avantajlı Mortgage Finansmanı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için sizi de Türkiye Finans şubelerine​ bekliyoruz.

EN YAKIN ŞUBE HESAPLAMA ARAÇLARI
Avantajlı Mortgage Kampanyası Oran Tablosu​
Finansman Tutarı (TL)VadeKar Oranı Toplam Tahsis Ücreti (TL)Aylık Maliyet OranıYıllık Maliyet Oranı
10012 1.10% 5001,29%16,60%
100361.10% 5001,17%14,97%
100601.10% 5001,14%14,63​%
1001201.17% 5001,20%15,33%

100.000 TL baz alınarak oluşturulan  "Avantajlı Mortgage Finansmanı" örnek ödeme tablosu olup , tahsis ücreti finansman tutarının %0,5 'i (binde beşi) tutarında alınmaktadır. Tahsis ücretine yasal vergi tutarı da dahil edilmiş olup, aylık ve yıllık maliyet oranına kar oranı, tahsis ücreti, ekspertiz masraf tutarı ve ipotek tesis masrafı dahil olup, sigorta ücretleri dahil edilmemiştir.  Dask ve Konut sigortası bedeli finansmana konu konuta göre değişiklik göstermekte olup, kampanya kapsamında Finansman ​Güvence Sigortası yapılmaktadır. Örnek ekspertiz masraf tutarı 525​ TL ve ipotek tesis ücreti 150 TL olarak baz alınmıştır. Banka uygun görmediği finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. Detaylı bilgi için Türkiye Finans Şubeleri'ni ziyaret  edebilirsiniz.

​​ ​

Avantajlı Mortgage Başvurusu için Gerekli Belgeler

Başvuru için Gerekli Belgeler
 • Nüfus cüzdanı veya ehliyet
 • Gelir belgesi/maaş bordrosu
 • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
 • Satın alınacak konuta ait kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi
 • Ücretli çalışan kişiler için maaş bordrosu (Maaş bordrosunun antetli kağıt ile bildirilmesi durumunda firmanın imza sirkülerini de beyan etmesi gerekir.)
 • Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir.
Avantajlı Mortgage Finansmanı Kampanyası Koşulları
 • Kampanya son başvuru tarihi 31.12​.2017’dir.
 • Avantajlı Mortgage Finansmanı Kampanyasına özel kâr oranlarından faydalanabilmek için Finansör ve Kredi Kartı başvurusu yapılması ve en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verilmesi zorunludur.
 • Finansman Güvence Sigortası yapılmaktadır.
 • Kampanya kapsamında kullandırılabilecek maksimum finansman tutarı 500.000 TL’dir.​​​​​​​​​