TL
TL

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Finansman(Kar Oranı: %)

Finansman TutarıTaksit TutarıVade(ay)Kar OranıTahsis Ücretiİpotek Tesis ücretiEkspertiz ÜcretiToplam Geri Ödemem Tutarı
​ ​
  • Banka, kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir. ​
  • Kampanyadan, finansmana konu taşıtın kaskosunu Türkiye Finans aracılığı ile yaptıranlar yararlanabilir. ​
  • Bahar Dönemi Taşıt Finansmanı ile ilgili daha detaylı bilgiye kampanya sayfasından veya şubelerimizden ulaşabilirsiniz. ​
  • ​​Bahar Dönemi Taşıt kampanyasına son başvuru tarihi 30 Haziran 2017'​dir. ​

Ekspertiz ve ipotek işlemleri için kamu kurum ve kuruluşları da dahil olmak üzere 3. kişilere ödenen tüm masraflar müşteriye aittir. Ekspertiz ücreti ortalama maliyetler üzerinden hesaplanmıştır. Ekspertiz ücreti gayrimenkulün bulunduğu lokasyana göre farklılık gösterebilecek olup minumum 383,5 TL, maksimum 2,500 TL'dir.
Talep edilmesi durumunda kredi ile birlikte müşteriye sigorta ürünü de teklif edilebilir.
Kullanmak istediğiniz finansman ile ilgili daha detaylı bilgiyi şubelerimizden alabilirsiniz.

Yıllık maliyet oranları 100.000 TL üzerinden hesaplanmıştır. Yıllık maliyete kar oranı, tahsis ücreti, 750 TL ekspertiz ücreti, 350 TL ipotek tesis ücreti dahil edilmiştir. Alınacak masraflar ortalama ücretler üzerinden hesaplanmıştır. Lokasyona bağlı olarak müşteriden tahsil edilecek masraflar değişiklik gösterebilecektir.Ekspertiz ve ipotek işlemleri için kamu kurum ve kuruluşları da dahil olmak üzere 3. kişilere ödenen tüm masraflar müşteriye aittir. Talep edilmesi durumunda kredi ile birlikte müşteriye sigorta ürünü de teklif edilebilir.

Ekspertiz ve ipotek işlemleri için kamu kurum ve kuruluşları da dahil olmak üzere 3. kişilere ödenen tüm masraflar müşteriye aittir. Alınacak masraflar ortalama maliyetler üzerinden hesaplanmıştır. Lokasyona bağlı olarak ekspertiz fimasına ödenen meblağ arttığında, müşteriden tahsil edilecek ekspertiz ücreti de artacaktır.
Talep edilmesi durumunda kredi ile birlikte müşteriye sigorta ürünü de teklif edilebilir.
Kullanmak istediğiniz finansman ile ilgili daha detaylı bilgiyi şubelerimizden alabilirsiniz.

​Kaskonun Türkiye Finans aracılığı ile yapılması durumunda; 40.000 TL baz alınarak oluşturulan, "Yeni Yıl Taşıt Finansmanı" örnek ödeme tablosu olup, tahsis ücreti finansman tutarının %0,5 'i (binde beşi) tutarında alınmaktadır. Tahsis ücretine yasal vergi tutarı da dahil edilmiş olup, aylık ve yıllık maliyet oranlarına kar oranı, yasal vergiler, tahsis ücreti dahil edilmiş, kasko ve sigorta ücretleri dahil edilmemiştir. Kasko primleri aracın markası, model yılı ve araç bedeline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Kampanya son başvuru tarihi 31 Aralık 2017 olup, Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.

  • Banka, kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.​
  • Avantajlı Mortgage Finansmanı Kampanyasına özel kâr oranlarından faydalanabilmek için Finansör ve Kredi Kartı başvurusu yapılması ve en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verilmesi zorunludur.
  • Finansman​ Güvence Sigortası yapılmaktadır.
  • Kampanya kapsamında kullandırılabilecek maksimum finansman tutarı 500.000 TL'dir.
  • ​Avantajlı Mortgage Finansmanı ile ilgili daha detaylı bilgiye kampanya sayfasından veya şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

Finansman Ödeme Planı Tablosu

Taksit SayısıTaksit TutarıAnapara TutarıKar TutarıKKDF TutarıBSMV TutarıKalan Anapara Tutarı

Ödeme tablosu bilgileri eşit ödemeli finansman kullandırımları için geçerli olup, ötelemeli ve değişken ödemeli esnek ödeme türlerinde ilgili tablo bilgileri değişkenlik gös​termektedir.