Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Fatura Ödemeleri

Fatura Ödemeleri

​​​​​​​​​Bankamızın anlaşmalı olduğu elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, kablolu TV ve internet faturalarınızı ve apartman/site aidatlarını Türkiye Finans şubelerinden, Türkiye Finans İnternet Şubesi'nden, Türkiye Finans Mobil Şube'den* ya da Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak ödeyebilirsiniz.

Ödemelerinizi dilerseniz hesabınızdan dilerseniz Türkiye Finans kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz. Türkiye Finans Şubeleri ve Türkiye Finans ATM'lerinden anlaşmalı olduğumuz elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, kablolu TV ve internet faturalarınızı ve apartman/site yönetimi aidatı ödeme işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer ev konforunda ya da dilediğiniz her yerden faturalarınızı ödemek istiyorsanız İnternet Şubesi ve Mobil Şube'yi ziyaret etmeniz ya da Müşteri İletişim Merkezi'ni aramanız yeterli.

​​Kredi kartınızdan yaptığınız ödemelerden fatura bedeline göre hizmet bedeli alınmaktadır.

Otomatik Fatura Ödemeleri

Otomatik Ödeme Talimatı vererek anlaşmalı olduğumuz elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, kablolu TV ve internet faturalarınızı ve apartman/site aidatlarını günü geldiğinde hesabınızdan ya da kredi kartınızdan masrafsız bir şekilde otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatınızı bütün Türkiye Finans Şubeleri, İnternet Şubesi, Mobil Şube'den ya da Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verebilirsiniz.

GSM TL Yükleme

​​​​​​​Türkiye Finans İnternet Şubesi'ni* kullanarak dilediğiniz yerde, dilediğiniz saatte faturasız cep telefonu hattınıza GSM TL yükleyebilirsiniz.

Tur​kcell, Vodafone ve Avea hatlarınıza yapacağınız TL yüklemenizin ödemelerini Türkiye Finans kredi kartları ya da hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

*ATM, İnternet ve Mobil Şube Ödemeler kısmında yapılan işlemler, her gün 23:45 - 00:15 saatleri arasında kurumlar ile yapılan mutabakatlar nedeniyle gerçekleştirilmeyecektir.

​​