Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Sıkça Sorulan Sorular

Finansör Nedir ?

​​ ​​​​Finansör, katılım bankacılığı prensi​pleri çerçevesindeki tüketim malları; mobilya, beyaz eşya, tüketici elektroniği, tekstil, eğitim ve sağlık harcamaları gibi temel ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanızı sağlayan ihtiyaç finansmanı desteğidir.

Finansöre nasıl başvuru yapabilirim?

​​SMS İle Başvuru

  • "DESTEK" yazıp bir boşluk bırakarak "TC Kimlik Numaranızla" birlikte 2310'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Başvuru sonucunuz en​ kısa sürede başvuru yaptığınız cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.​

Şubelerimiz

Türkiye Finans Şubeleri'ne uğrayabilir, başvuru işlemlerinizi rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansör ile Hangi İşlemleri Yapabilirim ?
  • ​​​​​​Finansör, katılım bankacılığı prensipleri* çerçevesindeki tüm harcamalarınız için en ideal çözümdür. Eğitimden sağlığa, mobilyadan beyaz eşyaya tüm alışverişlerinizde k​ullanabilirsiniz.
  • Finansör, katılım bankacılığı prensipleri* çerçevesindeki tüm harcamalarınız için en ideal çözümdür. Eğitimden sağlığa, mobilyadan beyaz eşyaya tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

*Finansör limitiniz ile EFT/havale, döviz alış/satış işlemleri yapılamaz. Finansör; alkollü içecek ve tekel ürünleri satışı yapılan yerler, finansal olmayan kuruluşlar, borsa komisyoncuları/aracıları, kumarhaneler ve şans oyunları, kuyumcular, benzin akaryakıt istasyonları, mahkeme ve para cezaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri ile araç galerilerinde kullanılamaz. ​

Finansör kartım çalındı/kayboldu, ne yapmalıyım?
  • ​​​​Finansör limitinizin bağlı olduğu banka kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda hemen 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi aramalı ve kayıp/çalıntı başvurusunda bulunmalısınız.
  • Yeni kartınızı şubenizden teslim alabilirsiniz.
Limit geçerlilik süresi neyi ifade ediyor?

​​​​​Finansör limitinizi kullanabileceğiniz süreyi ifade eder. İlgili süre bittikten sonra Finansör limitinizi kullanamazsınız. Ancak limitinizin bağlı olduğu banka kartınızı kullanmaya devam edebilir, bankamız ATM’lerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansör borç tutarımı nereden öğrenebilirim?
  • ​​​​​Finansör borcunuzun yer aldığı ekstreniz, belirlemiş olduğunuz hesap kesim tarihinde tarafınıza iletilir. Finansör ekstreniz tercihinize göre posta veya e-posta aracılığıyla tarafınıza gönderilir.
  • Borç tutarınızı aynı zamanda Türkiye Finans İnternet Şubesi ve bütün Türkiye Finans Şubelerinden de öğrenebilirsiniz.