Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

​​Değerli Hissedarlarımız​,

Türkiye Finans, güçlü büyüme projeksiyonu ışığında belirlediği stratejileri 2019 yılında adım adım uygulamayı sürdürerek başarılı sonuçlar elde etti.

Toplanan fonlarda daha geniş ve güçlü bir taban oluşturma çalışmalarımızda başarıya ulaştığımız bir yılda özkaynaklarımızı sağlam bir seviyede tuttuk ve sağlıklı bir kredi portföyü oluşturarak ekonomiye güçlü bir destek sağladık.

 
Tüm segmentlerdeki müşterilerimizle birlikte çalışmayı sürdürürken, özellikle bireysel bankacılık alanında güçlü değer teklifimiz sayesinde sahada daha hızlı bir şekilde daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak etkimizi artırdık. Genişleyen şube ağımız, dijitalleşmeye verdiğimiz önem ve yenilikçi bir bakış açısıyla uygulamaya geçtiğimiz ürün ve hizmetlerle büyümeyi sürdürdük.​

Türkiye’nin uzun vadeli potansiyeline inanıyor ve geleceğe doğru kararlı adımlar atıyoruz. Kurumsal kültürümüzü yansıtan ve bize yol gösteren değerlerimizi benimseyen çalışanlarımızla birlikte sektördeki konumumuzu güçlendirmeyi sürdüreceğiz.

Çalışanlarımıza Türkiye Finans’ın elde ettiği güçlü performansa katkılarından ötürü teşekkür ediyor, hissedarlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza ise bize duydukları sarsılmaz güvenden ötürü minnetlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Saeed Mohammed A. ALGHAMDI
Yönetim Kurulu B​aşkanı

​​