Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

​​​​​​​​Değerli Hissedarlarımız,

Türkiye Finans, güçlü büyüme tahminleri ışığında belirlediği stratejileri 2019 yılında adım adım iş uygulamalarına yansıtmayı sürdürerek başarılı sonuçlar elde etti. ​

Daha geniş ve güçlü bir mevduat tabanı oluşturma çalışmalarımızda başarıya ulaştığımız bir yılda özkaynaklarımızı sağlam bir düzeyde tuttuk ve sağlıklı bir kredi portföyü oluşturarak reel ekonomiye güçlü bir destek sağladık.

Tüm segmentlerdeki müşterilerimizle birlikte çalışmayı sürdürürken, bireysel bankacılık alanında özellikle güçlü değer teklifimiz sayesinde sahada daha hızlı bir şekilde daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak etkimizi artırdık. Genişleyen şube ağımız, dijitalleşmeye verdiğimiz önem ve yenilikçi bir bakış açısıyla uygulamaya geçtiğimiz ürün ve hizmetlerle büyümeyi sürdürdük.

Türkiye’nin uzun vadeli potansiyeline inanıyor ve geleceğe doğru kararlı adımlar atıyoruz. Kurumsal kültürümüzü yansıtan ve bize yol gösteren değerlerimizi benimseyen çalışanlarımızla birlikte sektördeki konumumuzu güçlendirmeyi sürdüreceğiz.

Çalışanlarımıza Türkiye Finans’ın elde ettiği güçlü performansa katkılarından ötürü teşekkür ediyor, hissedarlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza ise bize duydukları sarsılmaz güvenden ötürü minnetlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Wael Abdulaziz A. Raies
Yönetim Kurulu Başkanı