Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Sponsorluklarımız

Sponsorluklarımız

​​​​​Sponsorluklarımız

Türkiye Finans olarak; ülkemizin kültür mirasını, sahip olduğumuz geleneksel değerleri korumayı ve geleceğe aktarmayı sosyal sorumluluk misyonumuz olarak kabul ediyor, içinde bulunduğumuz topluma değer katan projelere destek vermekten gurur duyuyoruz.

Ülker Sports Arena 

Fenerbahçe Ülker basketbol takımına ait Ülker Sports Arena, 13 bin kişilik kapasitesiyle çok sayıda ulusal ve uluslararası maç, konser ve etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Ülker Sports Arena'nın ana sponsorlarından birisi olarak müşterilerimizi yıl boyunca yapılan maçlara, konserlere ve etkinliklere davet ediyor, büyük bir aile olmanın değerini birlikte yaşıyoruz.

Kırkpınar Yağlı Güreşleri

650 yılı geride bırakan tarihiyle olimpiyatlardan sonra dünyanın en uzun geçmişe sahip spor etkinliklerinden olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, 2013-2015 yılları arasında Türkiye Finans​​ sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Sürdürülebilirliğin toplumsal ve kültürel eksenlerinde önemli bir görev olduğuna olarak gördüğümüz ve üç yıllık bir süreyi kapsayan bu destek süresince yağlı güreşleri daha çok sayıda insanla buluşturma, gelecek kuşaklara aktarma, bilinirliğini artırma ve evrensel bir değer olarak tanıtmak yolunda önemli adımlar attık.

Karanlıkta Diyalog Sergisi

Dünyada 1988 yılından bu yana 130 şehirde 7 milyondan fazla kişiye ulaşan ve ziyaretçilerin görme duyularını kullanmadan, tamamen karanlık bir ortamda günlük yaşamı deneyimlemelerini sağlayan Karanlıkta Diyalog Sergisi'nin İstanbullularla buluşması için destek verdik.

Proje kapsamında; İstanbul şehir hayatının görmeyenlerin gözünden yeniden inşa edilmesini sağlayarak, ziyaretçilerin İstanbul'u görmeksizin 'görmelerini' ve önemli mekânları ziyaret etme deneyimini yaşamalarını sağladık.

Anadolu Markaları Yarışması

İstanbul dışında olup markalaşma yönünde önemli adımlar atan Türk şirketlerine karşı farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen Anadolu Markaları yarışmasına üç yıl süresince destek verdik. 

Down Cafe Projesi

Down Sendromlu gençleri sosyal hayata katılmaya ve çalışmaya teşvik etmek amacıyla geliştirilen İstanbul'un farklı noktalarında hizmet veren Mobil Down Cafe uygulamasına destek olduk.

İki adet aracın finansmanı ve erzak yardımı ile destek verdiğimiz projede, engelli gençlerimizin toplumla buluşarak istihdam edilmesi ve konu ile ilgili toplumsal farkındalığın artırılması öncelikli hedeflerimiz oldu.

Uluslararası Akdeniz Oyunları

20-30 Haziran 2013 tarihleri arasında Mersin'de düzenlenen 17. Uluslararası Akdeniz Oyunları süresinde Mersin ve Adana'da kurduğumuz iki sabit ve iki mobil şubeyle tüm katılımcılara bankacılık ve finans işlemleri konusunda hizmet verdik.