Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

​​​​​​​​​​​Değerli Paydaşlarımız,

Küresel ekonomi için 2021 yılı, pandeminin toplumsal yaşamdaki etkisinin azalmasıyla ekonomik anlamda pozitif hareketliliğin başladığı umut verici bir yıl oldu. Dünya çapında yer yer yaşanan kırılganlıklar içerisinde Türkiye ekonomisi, dinamik bir yapı ve üretim gücü ile sağlam bir duruş sergiledi.

Türkiye Finans olarak 2021 yılında hayata geçirdiğimiz yenilikçi ürün ve hizmetlerle hem mevcut müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaya hem de katılım bankacılığını geniş kitlelerle tanıştırmaya odaklandık. Yalnızca katılım bankacılığında değil, tüm bankacılık sektöründe ilkleri Türkiye’ye kazandıran banka olma konumumuzu 2021 yılında da kararlılıkla sürdürdük. Yıl boyunca ekonomiye, sürdürülebilir üretime sağladığımız katkının yanı sıra yeri ve zamanı olmayan dijital bankacılık uygulamalarımızla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmenin gururunu yaşadık.

Türkiye Finans Katılım Bankası adına bu başarımıza katkı sağlayan tüm Türkiye Finans çalışanlarına ve yolculuğumuz boyunca bize inanan, yanımızda olan tüm değerli paydaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. ​
​ ​
Saygılarımla,

Wael Abdulaziz A. Raies
Yönetim Kurulu Başkanı