Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Güçlü adımlar Türkiye Finans ayak izini genişletmeye ve dijital dönüşümde daha güçlü adımlar atmaya hazırlanmaktadır.

​​​​Değerli Paydaşlarımız,

Türkiye Finans, “Hayata Katılım” sloganıyla ifade ettiğimiz hizmet felsefesiyle katılım bankacılığında yeni başarı hikayeleri yazmıştır.

Türkiye Finans 2018 yılında net kârını bir önceki yıla göre %18.5 artırarak 445 milyon TL’ye çıkarmıştır. Bankamızın özkaynakları %6.5 oranında artış sağlayarak 4.3 milyar TL’ye ulaşmış ve özkaynak getirimiz %11 olarak belirlenmiştir.

Biz, geleceğin iyi fırsatlar taşıdığına her zaman inanıyoruz. Türkiye Finans, riske duyarlı, ihtiyatlı, planlı ve sistematik hareket ederek, büyümeyi sürdürebilen bir yaklaşımla bankacılık sektöründe sunulan fırsatları değerlendirmeye çalışacak ve tüm paydaşları için değer yaratacaktır. Bu doğrultuda, Türkiye Finans ayak izini genişletmeye ve dijital dönüşümde daha güçlü adımlar atmaya hazırlanmaktadır.

Son olarak, şahsım ve Yönetim Kurulu adına müşterilerimize, ortaklarımıza ve hissedarlarımıza devam eden güvenleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca, çalışanlarımıza Türkiye Finans’ın 2018 performansına olan katkıları ve özverileri için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Saeed Mohammed A. ALGHAMDI
Yönetim Kurulu Başkanı

​​