Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Apartman/Site Aidat Ödemeleri

​​​​​​Türkiye Finans – Apsiyon Entegrasyonu ile Aidat Ödemeleri Çok Kolay!

Türkiye Finans – Apsiyon işbirliği; site yönetimlerinin ihtiyaçlarına özel sunduğu çözümlerle aidat ödemelerinin bankamız ödeme kanalları ile hızlı, güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Apsiyon Nedir?

Apsiyon; apartman, site, rezidans, iş merkezi, plaza, AVM gibi toplu yapı yönetimleri ve profesyonel tesis yönetim firmaları için geliştirilmiş olan web tabanlı bir yönetim yazılımıdır.

Yönetim muhasebesinin tutulması, fatura dağıtımları, iş takipleri ve raporlama gibi işlemlerin yanı sıra aidat ödemelerinin toplanması ve takip edilmesini de sağlar.

Türkiye Finans, üçüncü parti firmalar tarafından geliştirilen Apsiyon uygulaması ile entegre olarak müşterilerimizin site- aidat ödemeleri için hızlı ve güvenli bir ödeme kanalı sunar.

Türkiye Finans – Apsiyon Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Site sakinleri aidat ödemelerini, tıpkı fatura ödemesi yapar gibi Türkiye Finans Şubelerinden, Türkiye Finans İnternet Şubesi üzerinden ya da Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi’ni kullanarak gerçekleştirebilir.
  • Ödemeler nakit, kredi kartları kullanılarak ya da talimatlı olarak yapılabilir.
  • İlk defa Türkiye Finans ile kurulan online talimatlı ödeme yapısı sayesinde site sakinlerinin talimatlı ödeme yapmasına olanak sağlar.

Özellikleri Nelerdir?

  • Site sakinlerinin uygulamadan yararlanabilmesi için sitenizin Apsiyon uygulamasını kullanıyor olması ve Türkiye Finans ile sistem entegrasyonunu sağlaması gereklidir.
  • Apsiyon uygulamasını kullanan apartman/site yönetimlerinde her site sakini Türkiye Finans müşterisi olmalıdır.
  • Sistemsel geçiş sonrası site sakinleri ödemelerini bankamız aracılığı ile rahatlıkla gerçekleştirebilir, online sorgu işlemi yapabilirler.

Detaylı bilgi için http://www.apsiyon.com/

*ATM, İnternet ve Mobil Şube Ödemeler kısmında yapılan işlemler, her gün 23:45 - 00:15 saatleri arasında kurumlar ile yapılan mutabakatlar nedeniyle gerçekleştirilmeyecektir.

İşlem Yapabileceğiniz Kanallar