Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Halka Arz Aracılık Hizmetleri

27-28 Ocak 2021 Kira Sertifikası İhracı

 

Türkiye Finans, 27-28 Ocak 2021 tarihlerinde %17.50 olacak şekilde* getiri ile 180 gün vadeli 500 milyon TL tutarında (Talep olması durumunda ihraç tutarı 700 milyon TL'ye arttırılacaktır.) Kira Sertifikası halk arz'ı gerçekleştirecektir.

Türkiye Finans, %17.50 olacak şekilde getiri ile, 180 gün vadeli Kira Sertifikası halk arz'ı gerçekleştirecek. 27-28 Ocak 2021 tarihlerinde taleplerin toplanacağı söz konusu ihraç kapsamında bireysel ve kurumsal yatırımcılar talepte bulunabilecektir.

Türkiye Finans Kira Sertifikası' na yatırım yapanlar, getiri tutarını 28 Temmuz 2021 tarihinde alacaklar.

Türkiye Finans Kira Sertifikası halk arzında satış, Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' nin Emir iletimine aracı kurumu konumundaki tüm Türkiye Finans Şubeleri ve İnternet Şubesi üzerinden talep toplama yöntemi kullanılarak gerçekleştirilecek olup Kira Sertifikası halk arz' ına katılmak isteyen tüm yatırımcıların başvuru yerlerine müracaat ederek talep formunu doldurmaları yeterli olacaktır.

Bankamızda hali hazırda yatırım hesabı bulunan mevcut müşterilerimiz ise talep formunu doldurmalarına gerek kalmadan, taleplerini Türkiye Finans İnternet Şubesi içerisinde yer alan "Yatırım İşlemleri > Halka Arz İşlemleri > Kesin Talep" adımından kolaylıkla iletebileceklerdir.

Gelir Dağıtım Oranı (Yıllık Basit Dağıtım Oranı): %17.50

İzahname ve detaylı bilgi için tıklayınız.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903926

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903928

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903929

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903930

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903932

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903934

http://www.tfvarlikkiralama.com.tr/Yatirimci-Iliskileri/yurtici-kira-sertifikasi-ihraclari.aspx

https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/yatirimci-iliskileri/Sayfalar/kira-sertifikasi-ihraclari.aspx

https://www.oyakyatirim.com.tr/duyurular/onemli-duyurular 

Bireysel Yatırımcı Talep Formu 

İhraç Bilgilendirme Dokümanı

(Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.)

 

 

 

İşlem Yapabileceğiniz Kanallar