Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızdan Duyurular

Soma'da Hayatını Kaybeden Müşterilerimizin Bankamıza Olan Borçları Hakkında Kamuoyu Duyurusu25 Ekim 2014

​​Manisa’nın Soma ilçesinde 13.05.2014 tarihinde meydana gelen maden kazası hepimizi yasa boğmuştur. Türkiye Finans olarak bu ve benzeri elim kazalarda doğrudan veya dolaylı etkilenen vatandaşlarımıza destek olmamız en önemli vatandaşlık borcumuzdur.

​1- Soma’daki maden kazasında hayatını kaybeden tüm müşterilerimize kullandırmış olduğumuz hem kredi kartı hem tüketici finansmanı fonlarını ücretsiz olarak iptal ederek alacaklarımızdan feragat edeceğiz ve varsa hayat sigortalarını da varislerine ödeyeceğiz.

2- Soma’daki maden kazasından kurtularak hayatta kalan müşterilerimizin ise ödemelerini 1 Ocak 2015 tarihine kadar 7 aydan fazla masrafsız ve kar paysız erteleyeceğiz.

3- Soma’daki tüm bireysel müşterilerimizin ödeme ve ATM işlemlerini 1 Ocak 2015 tarihine kadar 7 aydan fazla masrafsız yapacağız.

4- Bununla birlikte KOBİ müşterilerimizin borçlarını da ihtiyaçları doğrultusunda 12 ay vadeye kadar kar paysız ve masrafsız yapılandıracağız.

Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli  ailelerine ve  milletimize tekrar başsağlığı diliyoruz.

Saygı, sevgi ve dualarımızla,

Türkiye Finans


 
Geri