Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızdan Duyurular

Koronavirüs Salgınına Karşı Önlemlerimizi Aldık!17 Mart 2020

​​​​Türkiye Finans olarak Türkiye dahil olmak üzere dünyada birçok ülkede görülen ve hızla yayılan yeni tip koronavirüs (COVİD-19) ile ilgili gündemi ve gelişmeleri yakından takip ediyor; müşterilerimiz, çalışanlarımız ve kamu sağlığı konusunda en üst seviye önlemler alabilmek için tüm adımları atıyoruz. Türkiye Finans olarak önceliğimiz olan müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve kamunun sağlığını korumak amacıyla Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen önlemlere ek olarak yeni uygulamaları hayata geçiriyoruz.  

Türkiye Finans şubeleri, 08:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için alınan birçok önlemin yanısıra, şubelerimizde aynı anda sınırlı sayıda kişinin bulunmasını sağlıyor, so​syal teması önleyecek önlemler alıyoruz. Evde kalmanın büyük önem kazandığı bugünlerde öncelikli olarak dijital bankacılık kanallarımızı kullanmanızı önemle rica ederiz.

Müşterilerimizin sağlığını korumak amacıyla aldığımız önlemler kapsamında; 

 • Tüm şubelerimizde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bilgilendirme materyallerini kullanarak çalışanlarımızı ve müşterilerimizi her koşulda bilgilendiriyoruz. 

 • Şubelerimizi her gün dezenfektanlar ile temizliyoruz. 

 • Nakit dışı tüm işlemler için müşterilerimizin Türkiye Finans Mobil Şube, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezimizi kullanmalarını rica ediyoruz. Mobil Şube, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezimiz konusunda destek için bura​ya tıklayabilirsiniz.

 • Yoğunluk yaşanan şubelerimizde, müşterilerimizin sağlığını korumak için küçük gruplar halinde hizmet veriyoruz. 

 • Müşterilerimizin nakit ihtiyaçları için ATM’lerimizden 24 saat boyunca kartlı ve QR ile​ ücretsiz para çekme limitini günlük 5.000 TL’ye çıkardık. 

 • PTT ve Yapı Kredi Bankası ile yaptığımız ATM anlaşmamız kapsamında 8700’ü aşkın ATM noktasından müşterilerimizin tek seferde gerçekleştirdiği her para çekme işlemi için ücretsiz işlem limitini 500 TL’ye yükselttik. 

 • Kredi kartıyla tek seferde yapılabilen temassız işlem üst sınırını da 120 TL’den 250 TL’ye yükselttik.

 • Masrafsız üçlü kampanyamız kapsamında ATM, Mobil ve İnternet şubesinden yapılan havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi şubeye gitmeden yapabilmenizi sağlamak amacı ile Bireysel, Girişimci ve İşletme segmentlerinin EFT işlemlerine ait banka üst limitini 50.000 TL’ye yükselttik.​

 • Sağlık Bakanlığı uyarıları kapsamında müşterilerimizden zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamalarını; şubelerimizde işlem yapmak mecburiyetinde olan müşterilerimizden ise Bakanlığın uyarılarını dikkate alarak sosyal mesafeyi korumalarını rica ediyoruz.​

Banka çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla aldığımız önlemler kapsamında; 

 • Genel Müdürlük binamızda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bilgilendirme materyallerini kullanarak çalışanlarımızı her koşulda bilgilendiriyoruz. 

 • Genel Müdürlük binamızı ve şubelerimizi her gün koruma süresi yüksek dezenfektanlar ile temizliyor, çalışanlarımızın hijyeni için de departmanlarda el dezenfektanları bulunduruyoruz. 

 • Banka olarak kullandığımız tüm servis ve ulaşım araçlarının temizliğini ve hijyenini sağlıyoruz.

 • Kendini iyi hissetmeyen çalışanlarımız için 14 gün ev istirahati veriyoruz. 

 • Tüm çalışanlarımızı bu süreç içerisinde evden çalışmaya teşvik ediyoruz. 

 • Salgın konusunda tüm çalışanlarımızın taleplerini dikkate alıyor ve sağlık durumlarını yakından takip ediyoruz. 

 • Salgın öncesinde planlananlar da dahil olmak üzere şehirlerarası yüksek katılımlı toplantıları, etkinlikleri, eğitimleri ve yurtdışı seyahatleri durdurduk. 

Kamu sağlığını tehdit eden yeni tip koronavirüs konusunda Banka olarak ilk günden itibaren tüm tedbirleri alıyor, resmî kurumların ve uzmanların yönlendirmeleriyle gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. 

Sizlerden ricamız kendiniz ve tüm çevrenizdekilerin sağlığı için Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği tüm önlemleri eksiksiz olarak almanız…

​Desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.


Saygılarımızla​ 
​Türkiye Finans Katılım Bankası ​

Geri