Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızdan Duyurular

Türkiye Finans'a Kariyer.net'ten iki ödül BİR'den!04 Mart 2015

"BİR olmak, başarmaktır" inancı ile başlattığımız zirve yolculuğunda yenilikçi ve başarılı insan kaynakları projelerimizde çalışanlarımıza verdiğimiz değer, adaylarımıza duyduğumuz saygı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bir sonucu olarak iki farklı ödüle birden layık görüldüğümüzü sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.​

​"BİR olmak, başarmaktır" inancı ile başlattığımız zirve yolculuğunda yenilikçi ve başarılı insan kaynakları projelerimizde çalışanlarımıza verdiğimiz değer, adaylarımıza duyduğumuz saygı ile gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bir sonucu olarak iki farklı ödüle birden layık görüldüğümüzü sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesiyle öncü katılım bankası olan Türkiye Finans, insana verdiği değerle bilinirliği ve tercih edilirliğinde, önemli bir mesafe kat ederek Türkiye'nin iddialı Bankalardan biri olduğunu kanıtladı.

Ülkemizin en prestijli insan kaynakları portali Kariyer.net tarafından yapılan değerlendirmelerde; 2014 yılında bankalar da dahil 57 binin üzerinde aktif firma arasından Bankamız, tarihinde ilk kez "En Çok Başvuru Alan Firma" ödülüne, adaya özel cevaplamadaki geri dönüş hassasiyetiyle "İnsana Saygı Ödülü'ne" üst üste 4. kez layık görüldü. Kazandığımız ödüller, "BİR olmak" duygu ve inancımızla ortaya koyduğumuz üstün performansın ve nitelikli çalışmaların adaylarımız, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız tarafından hissedildiği ve takdir ile karşılandığının somut bir kanıtıdır.

Bankamızın elde ettiği bu başarılarda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmaları ve gayretleri için teşekkür ediyor, başarılarımızın devamını diliyoruz.

Geri