Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızdan Duyurular

Yeni Kurumsal Kimlik Duyurusu Hakkında13 Mayıs 2018

​​​​​​​​​Değerli Müşterimiz,

Bugünden itibaren sizlere tüm enerjimizle sesleneceğimiz yepyeni bir döneme adım atıyoruz.

Türkiye Finans olarak 'Hayata Katılım Bankası' sloganıyla, yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle öne çıkacağımız bu yeni dönemde, değişime kurumsal kimliğimizle başladık.

Kurumsal kimlik değişimimizi şubelerimiz, ATM'lerimiz, web sitemiz, internet ve mobil şubemiz üzerindeki modernizasyonla sizlere yansıttık. Yenilenen kurumsal kimliğimizin aynası olarak düzenlediğimiz tüm şubelerimiz daha dikkat çekici bir görünüme kavuştu. Aynı zamanda dijital platformlarımızda da yenilikleri hayata geçirdik.

Yeni kimliğimizin temel tasarım öğelerinin dijital konsepte entegre edilmesini başarılı bir şekilde tamamladık. Bu çizgide hazırlanan dijital tasarım bileşenleri ile web sitemizin, internet şubemizin, mobil şubemizin ve ATM ekranlarımızın tüm ara yüzlerini, yeni ve modern kimliğimize uygun olarak ve kullanım kolaylığını ön plana çıkararak tüm cihazlara uyumlu hale getirdik. Tüm çalışmalarımızı sunduğumuz hizmetler kapsamında herhangi bir değişikliğe sebep olmayacak şekilde geliştirdik.

Sizlerden aldığımız güç ile üreten ve reel ekonomiye katkı sağlayanların bankası olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Her türlü sorunuz için bizlere 444 2 444 veya 0850 222 22 44 telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.

Geri