Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızdan Duyurular

Yeni Yasal Düzenleme Hakkında Müşterilerimize Önemli Bilgilendirme03 Temmuz 2020

​​​​​​​​​​​​​Değerli Müşterilerimiz,

​​1 Temmuz 2020 tarihinde yürürlüğe giren yasal düzenlemeyle ekstre, dekont, hesap özeti gibi finansal verilerinize güvenle ulaşmak için yapmanız gerekenler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

1 Temmuz 2020'de yürürlüğe giren Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Yönetmeliği gereği hesap özeti ve ekstre/dekont gibi finansal bilgilerinizi yeni yasal düzenlemelere uygun olarak iletmeye devam edeceğiz. Yönetmelik size işlem kolaylığı sağlamanın yanı sıra bilgi güvenliğinize öncelik veren yasal düzenlemeleri içermektedir.

Bu kapsamda hesap özeti ve ek​stre/dekont bilgilerinize Türkiye Finans İnternet Şubesi, Mobil Şube ve 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden kolaylıkla erişebileceksiniz.

​​Henüz dijital bankacılık şifrenizi almadıysanız ya da hatırlamıyorsanız; kurumsal web sitemizde bulunan ya da dijital bankacılık kanallarımız olan İnternet ve Mobil Şubemizin giriş ekranında yer alan “Anında Şifre” menüsünü kullanarak şifrenizi hemen alabilirsiniz. Bankamıza ait kartınız yoksa 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilirsiniz.​​​

Saygılarımızla,​

Geri