Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bankamızdan Duyurular

Kurumsal Segment Müşterilerimizin Dikkatine, Kurumsal Bankacılık Saha Yapılanmamızı Yeniden Düzenledik01 Ağustos 2014

Kurumsal Segment Müşterilerimizin Dikkatine;

"Türkiye'nin Finans'ı" Türkiye Finans olarak 258 şubemiz ve 4.000'i aşkın profesyonel kadromuzla bugüne kadar, ilkelerimize daima bağlı kalarak reel sektörün yanında olup ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamayı kendimize amaç edindik. Yenilikçi bir Banka olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli artırmanın yollarını aramaya ve kendimizi geliştirmeye odaklandık. Bu amaçla müşterilerimizin Bankamızla olan deneyimini ön plana alarak uluslararası standartlardaki hizmet kalitemizi sadece size özel kanallardan sunabilmek amacıyla hazırladığımız Kurumsal Bankacılık Saha Yapılanmamızı 2014 yılından itibaren uygulamaya aldığımızı bildirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Kurumsal müşterilerimize daha yakın olmak ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurumsal şubelerimizin ve mevcut şubelerimizde yer alan kurumsal müşteri ilişkileri yöneticilerimizin sayılarını artırmış bulunuyoruz.

Bu kapsamda doğrudan kurumsal hizmet kanalı oluşturulan ve aşağıda detayları verilen illerdeki kurumsal müşterilerimizin tüm hesap, limit ve kredi varlıkları, 03.02.2014 tarihinden itibaren ilgili şubelere devredilecek olup ilgili şube müdürleri ve müşteri ilişkileri yöneticilerimiz 28.02.2014 tarihine kadar sizinle irtibata geçeceklerdir.


Geri