Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Bizim İçin Değerlisiniz!01 Nisan 2020

​COVİD-19 Salgınına Karşı Önlemlerimizi Artırmaya Devam Ediyoruz

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın pek çok yerinde görülen ve hızlı yayılımına devam eden yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgını ile ilgili bütün gelişmeleri yakından takip ediyor, hem toplum sağlığını hem de en değerli varlığımız olan müşterilerimizi ve çalışanlarımızı korumak amacıyla aldığımız önlemleri ve uygulamaları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar almış olduğumuz önlemleri öğrenmek için lütfen tıklayın.
İçinden geçtiğimiz bu önemli süreçte kurumlar ve bireyler olarak hepimizin üzerimize düşen sorumlulukları en üst düzeyde yerine getirmemiz gerektiğine inanıyoruz ve yeni önlemler hayata geçiriyoruz.

Çalışma Saatlerimiz Güncellendi

  • 1 Nisan’dan itibaren tüm şubelerimizde hizmet verme saatleri 10.00-17.00 olarak güncellendi. Şubelerimizde çalışan personelimiz bir sonraki duyuruya kadar dönüşümlü olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Çalışanlarımızın ve Müşterilerimizin Sağlığı için Yeni Adımlar Atıyoruz

  • Sosyal teması en aza indirmek amacıyla şube gişelerinde kullanılmak üzere saydam bariyer uygulamasına geçilmiştir, tüm şubelerimize yaygınlaştırılmaktadır.
  • Ateş ölçer cihazların tüm şubelerimize yaygınlaştırılmasına devam ediyoruz.
  • Şubelerimize giriş yapan tüm çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin ateşleri ölçülerek, 37,5 derece üzerinde ateşi olanlar maske temin edilerek en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilmektedir.
  • Genel Müdürlük çalışanlarımız için uygulanan uzaktan çalışma modeli uzatılmıştır.
  • Genel Müdürlük binamızın girişine iki adet termal kamera kurulmuştur.

Sağlıklı günler dileriz.

Geri