Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu

TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu

​​Türkiye Finans ve TÜRMOB işbirliği ile imzalanan LUCA Banka Hesap Hareketleri Protokolü ile günlük hesap hareketlerinizi artık otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz. ​​

TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu Nedir?

TÜRMOB- LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu, bankamız müşterisi olan yeminli mali müşavirlerin ve onların müşterilerinin banka hesap hareketlerinin web tabanlı Luca muhasebe programı üzerinden otomatik olarak işlenmesini sağlayan bir protokoldür. Türkiye Finans ekstrelerinizin muhasebe sisteminize otomatik olarak aktarılmasını sağlayarak iş yükünüzü önemli ölçüde hafifletir.

TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Ekstrelerin tek tek işlenmesi yükünü kaldırır, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.
  • Hesap hareketleriniz hatasız bir şekilde muhasebeleştirilir.
  • Ekstrelerin arşivlenmesine olanak sağlar.

TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu Uygulamasından Kimler Faydalanabilir?

TÜRMOB- LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu uygulamasından, Luca muhasebe programını kullanan bankamız müşterisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ile onların muhasebe kayıtlarını tuttuğu bankamız müşterileri faydalanabilir.

TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • TÜRMOB-LUCA Banka Hesap Hareketleri Entegrasyonu başvurusu için Luca muhasebe programı kullanıyor olmanız gerekmektedir.
  • Başvuruda bulunmak için “Hesap Hareketleri Paylaşımı Yetki Belgesi”nin hem firmanız hem de banka şubeniz tarafından onaylanması ve banka@luca.com.tr adresine gönderilmesi yeterlidir.
​​​