Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

Mobil Güvence Sigortası

Mobil Güvence Sigortası

​​Bankamız müşterilerine özel olarak tasarlanan; vefat, sürekli sakatlık, mobil güvenlik teminatları ve asistans hizmetleri içeren Ferdi Kaza Sigortası ürünüdür. Mobil Güvence Sigortası ile beklenmedik durumlara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Mobil Güvence Sigortasının Avantajları Nelerdir?

  • Vefat, sürekli sakatlık vb. risklere karşı kendinizi ve ailenizi güvence altına alır, gelecek kaygılarınızı hafifletebilirsiniz.
  • Cep telefonunuzun çalınması, online alışveriş işlemlerinizde hesabınızın iletişim korsanlığına uğraması gibi riskler karşısında zararlarınızı telafi edebilirsiniz.
  • Mobil Güvence Sigortası ürünümüzde yer alan Diş Asistans hizmetiyle diş hekim muayenesi, diş taşı temizliği gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Mobil Güvence Sigortası Teminat ve Prim Tutarları Ne Kadar?

TeminatlarTemel Paket
Tam Paket
Ekstra Paket
Yıldız Paket
Premium Paket
Vefat20.000 TL30.000 TL50.000 TL75.000 TL150.000 TL
Sürekli Sakatlık20.000 TL30.000 TL50.000 TL75.000 TL150.000 TL
Mobil Güvenlik3.800 TL3.800 TL3.800 TL3.800 TL3.800 TL
Diş Asistans+++++
Brüt Prim Tutarı1.080 TL
1.755TL
5.022 TL
10.530 TL
22.518 TL

Mobil Güvence Sigortasını Nasıl Yaptırabilirim?

Sigortanızı size en yakın Türkiye Finans şubesi, Mobil Uygulama, İnternet Şube ve Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığıyla yaptırabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Teminatlar Nelerdir?

Vefat

Poliçe geçerlilik süresi içinde ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalıyı vefat etmesi riskine karşı güvence altına alır.

Sürekli Sakatlık

Poliçe geçerlilik süresi içinde ani, harici ve sigortalının iradesi dışında gerçekleşen bir kaza sonucu sigortalıyı kaza tarihinden itibaren veya iki sene içerisinde sürekli sakatlığa maruz kalmasına karşı güvence altına alır.

Mobil Güvenlik

Online alışveriş işlemlerindeki olası hacklenme, iletişim korsanlığı, hırsızlık ve kapkaç gibi risklere karşı sigortalıyı güvence altına alır.

Mobil Güvenlik Sigortasını Kimler Yaptırabilir?

Bankamız müşterisi olup 18 – 70 yaş arasındaki tüm kişiler Mobil Güvenlik Sigortası yaptırabilir.

Mobil Güvenlik Sigortası Poliçesinin Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Poliçeniz başlangıç tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçerlidir.

Diş Asistans Kapsamı Nedir? Nasıl Yararlanabilirim?

Diş Taşı Temizliği, Diş Hekim Muayenesi, Diş Röntgen Filmi hizmetleri yer almakta olup hizmetlerden faydalanmak için 0212 328 38 80 numaralı telefon ile iletişime geçilmelidir.

Mobil Güvenlik Teminatı Detayları Nelerdir?

Hırsızlık

Sigortalının cep telefonunun çalınması veya online ürün veya hizmet alırken ödeme yapmak için cep telefonunu kullandığı sırada hesabının iletişim korsanlığına uğraması (hacking), daha sonra ilgilinin banka hesabından para çekilmesi ve bu çalınan paraların, hırsızlığın gerçekleşmesini müteakip 48 saat içerisinde geri alınamaması halinde, sigortalının uğradığı maddi zarar poliçede yazılı limitlerce teminat altına alınmaktadır.

Çalınan Mobil Cihaza İlişkin Teminat

Mobil cihazın çalınması sonucu cihaz aracılığıyla para çekilmesi halinde sigortalının uğradığı maddi zarar poliçede yazılı limitlerince teminat altına alınmaktadır.

Zorla Para Çekme

Polis raporu, kapalı devre kamera görüntüsü veya sigorta şirketinin kabul edeceği farklı bir kanıt ile ispatı mümkün olan zorla para çekme durumunda sigortalının uğrayacağı maddi zararlar poliçede yazılı limitlerce teminat altına alınmaktadır.

Önemli Belge İkamesi

Kimlik kartı, ehliyet, pasaport, seyahat belgesi masrafları poliçede yazılı limitlerce teminat altına alınmaktadır.

Kapkaç

Kapkaç olayının gerçekleşmesiyle sigortalıya ait mobil cihazın izinsiz işlemlerde kullanılmasından dolayı uğradığı maddi zararlar poliçede yazılı limitlerce teminat altına almaktadır.

Mobil Fatura Ödemesi

Mobil cihazın çalınması akabinde kullanılması sonucu gelen ilk mobil operatör faturası poliçede yazılı limitlerce teminat altına alınmaktadır.

Temassız Ödeme Arızası veya İletişim Korsanlığı

Sigortalının temassız ödeme işlemi sırasında izinsiz ödeme işlemi gerçekleşmesinden ötürü uğradığı zararlar poliçede yazılı limitlerce teminat altına alınmaktadır.

Hangi Sigorta Şirketi Aracılığıyla Sunulmaktadır?

Mobil Güvence Sigortası, HDI Katılım Sigorta A.Ş. aracılığıyla sunulmaktadır.

Genel Şartlar Nelerdir?

Genel şartlar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.